Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Audiokniha (mp3)
Vivian pracuje jako analytička CIA. Dlouhá léta se snaží s týmem kolegů odhalit členy ruské spící buňky na území Spojených států. Poté co se jí podaří proniknout do počítače jednoho ruského špiona, narazí na složku tajných agentů. Na první pohled pět obyčejných lidí. Jenže stačí pár kliknutí a vše, na čem Vivian záleží, je náhle v ohrožení –… Přejít na celý popis
Vivian pracuje jako analytička CIA. Dlouhá léta se snaží s týmem kolegů odhalit členy ruské spící buňky na území Spojených států. Poté co se jí podaří proniknout do počítače jednoho ruského špiona, narazí na složku tajných agentů. Na první pohled pět obyčejných lidí. Jenže stačí pár kliknutí a vše, na čem Vivian záleží, je náhle v ohrožení – práce, manžel i její čtyři děti. Vivian slíbila, že bude chránit vlast před nepřáteli. Ale komu teď může věřit? Cleveland Karen je bývalá analytička CIA. Má magisterský titul z Trinity College Dublin a Harvardské univerzity. Žije na severní Virginii se svým manželem a dvěma malými dětmi. Kateřina Horáčková Mendlová Po studiích na brněnské Konzervatoři byla 13 let členkou brněnského divadla Radost. Vedle tohoto angažmá se začala aktivně věnovat dabingu a práci v regionálních rádiích. V létě 2006 se stala maminkou krásného chlapečka Honzíka. Práce v divadle na plný úvazek se změnila na hostování a to nejen v divadle Radost, ale i na prknech olomoucké činohry. Přibylo i práce moderování nejrůznějších akcí, úpravy dialogů pro dabingová studia. Na jaře roku 2011 se úspěšně zúčastnila konkurzu na post moderátorky Českého rozhlasu Brno pro nově vznikající hudební pořad Srdcovky.
3.8 z 5 25 hodnocení čtenářů
10× 5 hvězdiček 8× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 3× 1 hvezdička
Štěpánka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Příběh od samého začátku poutavý a postupně napětí sílí. Kniha mě bavila celou dobu. Neodložíte, dokud se nedostanete na konec.
Zuzana Lašťovková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Hodně dobrý špionážní thriller, napínavý doslova od začátku do konce. Poslouchala jsem tradičně u práce, tak jsem zvládla vyposlechnout celé. Analytička CIA, Vivan, udělá chybu... Za chyby se ale platí... A ji čeká boj, ve kterém se bude muset hodně snažit, aby ochránila děti, rodinu, sebe... Chvílemi si člověk říká, že "to je přece jasné... jak může autorka takhle vše odkrývat už teď?" Nebo je to nějaký cílený krycí manévr? Co je vlastně v tomto příběhu pravda? A co lež? Komu věřit? Komu ne? Hned na začátku se dozvíme, co tohle vše spustí a na konci nás čeká šokující překvapení... I když... já během epilogu vyvalila oči a spadla mi čelist... "Kurňa... tohle jsem přece říkala hned!" Jen jsem si tedy myslela, že jsem paranoidní, a že to by byla safra náhoda, abych si to tipla tak detailně. No, ale ono to přesně tak bylo... Nijak mi to ale pocit z napínavého příběhu nepokazilo.
Simi registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Objednala jsem si audio knihu, abych mohla poslouchat v autě a taky jsem se bála, že by mě kniha tak nezaujala. Ze začátku mi připadalo, že paní která knihu čte, ji čte nezáživně, ale pak mě to vtáhlo do děje a nepustilo až do konce. Kniha je hodně napínavá, takže jsem ji vyslechla během jednoho dne.
Veronika registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Takový průměr. Nenadchne ani neurazí. Příjemná detektivka, která se dobře čte.
Ilona registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Knihu jsem poslouchala jako audioknihu na dovolené. Líbila se mi. Překvapivý konec.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....