Zpěváci a zpěvačky

Seřadit:

Seřadit:

Dostupnost

Stav

Hodnocení

Vazba

Zpěváci a zpěvačky

Hudba provází většinu z nás celým dlouhým životem. Každý máme svou oblíbenou kapelu, písničku, která nás dokáže přenášet v čase a samozřejmě i oblíbeného zpěváka nebo zpěvačku. A jsou to právě oni, kdo předávají vizi kapely svým posluchačům, tvoří dechberoucí představení a komunikují s publikem. Proto se nám často zdá, že své oblíbené zpěváky dobře známe.

Co ale skutečně víme o jejich osobních životech?

Skalní fanoušci Freddieho Mercuryho vám bez mrknutí oka prozradí zpěvákovo pravé jméno. Příznivci Karla Gotta vám jedním dechem zazpívají Lady Karneval a k tomu přihodí přesný datum vydání této písničky. Členové Kiss Army vám se smíchem na rtech převypráví neskutečné historky, které se odehráli po koncertech této veleúspěšné kapely.

Chcete se také chlubit těmi nejpikantnější historkami ze života svých oblíbených hvězd?

Vyberte si ze široké nabídky titulů, zaměřených na české i zahraniční zpěváky a zpěvačky. Mnohé z nich se kromě spousty zajímavých informací pyšní i bohatými ilustracemi a originálním grafickým zpracováním. I díky tomu se budete k těmto knížkám jistě často a rádi vracet a pokaždé si v nich najdete něco, co vám vykouzlí úsměv na tváři.

Seřadit:

Dostupnost

Stav

Hodnocení

Vazba