Stolní hry

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery Připravujeme

Řazení
Filtrovat

Stolní hry

Prvopočátky stolních her sahají až do starověku. Dokazují to archeologické návrhy domů v Popmepjích, ve skalních jeskyních v Indii či propracovaná dřevěná herní tabulka z Mezopotámie. Prokousaly se historií až do současnosti a prošly mnoha proměnami. Ale už dost dějepisu.

Mezi stolní hry můžeme zahrnout deskové hry, karetní hry či kostkové hry. Existují tisíce druhů na nejrůznější témata, stupně obtížnosti i zaměření. Můžete s nimi rozvíjet svůj postřeh, myšlení, vědomosti i fantazii. U strategických her si pěkně procvičíte plánování každého tahu i schopnost taktizovat. U aktivních her se zase pěkně nasmějete. Jsou náročnější na postřeh i na zapojování fantazie, jako tomu je například u tolik populárních Activit. Mezi deskovými hrami můžete bohatě vybírat. Chcete se stát Kmotrem? Hobitem? Zajít si na Dostihy a sázky? Nebo se vyvztekat u klasického Člověče nezlob se? Výběr je opravdu veliký.

Logické hry a vědomostní hry zase dostanou do plných obrátek vaše mozkové závity. Jste připraveni na pořádnou slovní bitvu u KrisKros nebo třeba na chytré hry SMART IQ?

podrobnější dělení

Hodnocení