Stolní hry

Ještě stále to stíháte! Vaši objednávku vám doručíme do Vánoc! Doporučujeme způsob dopravy přes Zásilkovnu.
Zavřít

Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery Připravujeme

Řazení
Filtrovat

Stolní hry

Prvopočátky stolních her sahají až do starověku. Dokazují to archeologické návrhy domů v Popmepjích, ve skalních jeskyních v Indii či propracovaná dřevěná herní tabulka z Mezopotámie. Prokousaly se historií až do současnosti a prošly mnoha proměnami. Ale už dost dějepisu.

Mezi stolní hry můžeme zahrnout deskové hry, karetní hry či kostkové hry. Existují tisíce druhů na nejrůznější témata, stupně obtížnosti i zaměření. Můžete s nimi rozvíjet svůj postřeh, myšlení, vědomosti i fantazii. U strategických her si pěkně procvičíte plánování každého tahu i schopnost taktizovat. U aktivních her se zase pěkně nasmějete. Jsou náročnější na postřeh i na zapojování fantazie, jako tomu je například u tolik populárních Activit. Mezi deskovými hrami můžete bohatě vybírat. Chcete se stát Kmotrem? Hobitem? Zajít si na Dostihy a sázky? Nebo se vyvztekat u klasického Člověče nezlob se? Výběr je opravdu veliký.

Logické hry a vědomostní hry zase dostanou do plných obrátek vaše mozkové závity. Jste připraveni na pořádnou slovní bitvu u KrisKros nebo třeba na chytré hry SMART IQ?

podrobnější dělení

Hodnocení