Sběratelské hry

Seřadit:

Seřadit:

Formát

Dostupnost

Stav

Hodnocení

Sběratelské hry

Fenomén deskových her se v poslední době dostává více do popředí, a začíná pomalu ale jistě konkurovat dokonce i hrám počítačovým. S opakující se celosvětovými lockdowny je spojená i nutnost zůstávat častěji doma - a koho by pořád bavilo sedět jenom u počítače? Deskové hry navíc vyžadují více hráčů, a to je úžasná příležitost se sejít s kamarády či s rodinou a dobře se pobavit. Malé děti, které nemohou chodit do školy deskové hry také zabaví. Navíc je naučí trpělivosti, podpoří jejich představivost a logické myšlení. Máte-li strach, že někomu bude chybět autenticita a akčnost populárních her počítačových, nenechte se mýlit. Mnohé z těch deskových jsou totiž vytvořeny právě na jejich motivy.

Milovníci deskovek nám jistě dají za pravdu, že Sběratelské deskové hry jsou zvláštní kategorií, určenou opravdovým fajnšmekrům. Najdou zde totiž jen to nejlepší! Patří sem takové lahůdky jako je desková hra známé série počítačových her Fallout, její rozšíření Fallout – Atomová pouta a Nová Kalifornie, dále sci-fi klasiku Duna: Impérium, vycházející z kultovní knihy Franka Herberta Duna, kterou jistě není ani třeba představovat, stejně jako české vydání Hry o trůny, obsahující prvky z originálních anglických rozšíření (A Clash of Kings a A Storm of Swords).

A kdo by neznal Star Wars a Pána prstenů! Jejich hernímu zpracování - Star Wars: Vnější okraj a Pán prstenů: Putování po Středozemi s rozšířením Stínové cesty odolá jen málokdo.
Sběratelské hry splní svým hráčům všechno, po čem touží - výběr je opravdu veliký.

Seřadit:

Formát

Dostupnost

Stav

Hodnocení