4.5 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( pevná vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení V úterý 13. 1. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
330 Kč s DPH
Běžně 369 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Zajímalo by vás, co vše se může během zahraniční letní dovolené odehrát? Kniha vás zavede do zákulisí práce delegátky cestovní kanceláře. Nabízí směs vtipných, vážných i absurdních situací, které zažila během sedmi letních sezón. Dozvíte se, jaké to je být delegátem a čemu všemu musí čelit. Ať už máte vlastní zkušenost s delegátem, nebo jste… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Manželství
-
Bestseller Tajemství všech tajemství
-
AKCE Z krve a ohně
-
Bestseller Čas vos
-
Bestseller Atomové návyky
-
Bestseller Elektronická dárková poukázka 300 Kč
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher -
Bestseller Jaromír Jágr JÁ68 - Zpověď největší české sportovní legendy
-
Seniorka jede na jih
-
AKCE Promiň
-
Bestseller Adam Dolník: Svět elitního vyjednavače
-
Bestseller Aristokratka na smrtelné pohovce
-
Historky all inclusive
-
Dovolená očima delegátky
-
Bestseller Zamilovaný vinopalník, který uměl kydat hnůj
-
Delegátka
-
Bestseller Hunting Adeline: Hon na Adeline
-
AKCE Nenech se zmást
-
Bestseller Gazely
-
Bestseller Sudety: Ztracený ráj
-
Čekám na to celej život
-
Bestseller Čtvrté křídlo
-
Bestseller Stíny minulosti
-
Bestseller Helena Sováková: Plukovnice lidských duší
-
Bestseller Zaklínač IX.- Rozcestí krkavců
Zajímalo by vás, co vše se může během zahraniční letní dovolené odehrát? Kniha vás zavede do zákulisí práce delegátky cestovní kanceláře. Nabízí směs vtipných, vážných i absurdních situací, které zažila během sedmi letních sezón. Dozvíte se, jaké to je být delegátem a čemu všemu musí čelit. Ať už máte vlastní zkušenost s delegátem, nebo jste zvědaví, jak to vypadá z druhé strany, tato kniha vám nabídne nový pohled na letní dovolenou s cestovní kanceláří.
- Nakladatel
- CPress
- Rozměr
- 145 x 205
- datum vydání
- 27.02.2025
- ean
- 9788026455400
- Počet stran
- 232
- Hmotnost
- 404 g
- jazyk
- čeština
- Vazba
- pevná vazba
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-264-5540-0
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.4 z 5 9 hodnocení čtenářů
5× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 2× 2 hvězdičky 2× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Tereza registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček
Píši recenzi jako delegát: Místo klasické sounáležitosti musím říci, že se mi kniha nelíbila. Zejména pro to, že co Natálie popisuje, je drasticky nedelegátské. Jezdit řešit rozbitý fén osobně, chodit s klienty tlumočit na kliniku, sama se léčit ve státním sektoru v Africe? Jasně, každý jsme byli tele, když jsme začínali. Mě nevyjímaje. Ale ne tak moc.. Zásadní problém tkví v tom, že nejen lidem zvenčí ale hlavně novým delegátům ukazuje, JAK SE TO NEDĚLÁ ..a to i po letech v branži. Zřejmě dobře míněným postojem: splním vám nemožné 30hodin denně, si sama nabíhá na situace, které se zkrátka a dobře nedějí (nečest hrubým výjimkám). Nikdy na mě klienti nebyli tak vulgární a přímočaře drzí. Ani jsem nikdy takto špatně nebydlela..to jsem zírala doslovně. Stejně jako to rozpadající se kolo..Jenže je to zase o tom, ozvat se. Jinak to vytvoří precedenc pro další delegáty a postupem času zaběhlý systém. Proto dnes delegátů je jako šafránu a celý obor jde do kopru. I ten nářek, jak ji nikdo nezaučil. V tomto oboru zaučení neexistuje, krom kurzu od E.Paulů, která vás na drsnou realitu připraví. Ale ty kroky si stejně delegát prošlape sám. Vadila mi i servilnost psaného stylu.. Glorifikace CK, která ji ani po 7 letech vymetaní low destinací bez odtékajícího WC, nedala plnohodnotnou exotiku. Je to licoměrné. Humoru velmi málo. To už si raději přečtěte drsnou Herzánovou a její počin. Tam je to taktéž mimo realitu, ale aspoň se zasmějete. Čili milí nováčkové, takhle by to skutečně ve Vaší destinaci vypadat nemělo. A milí klienti, takhle kvalifikovaný a dobrý delegát nevypadá a ani se tak nechová, protože jinak skončí právě v té nemocnici. Pozitivum: když si Natálii poslechnete v nějakém rozhovoru, je úplně jiná než v knize. Neupjatá, informativní a zábavná. Rovněž krásná žena, která nyní ví, kam kráčí. Vůbec mi k této osobě daná kniha nesedí.
Přečíst více -
Hupina registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Skvělá knížka, již jsem jí přečetla 3x a nemohu se jí nabažit! Fakt doporučuji! :)
Přečíst více -
a11 registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Knihu jsem dostal jako dárek a i když mě tohle téma nějak nezajímá, tak kniha se mi líbila a předávám ji dále do rodiny.
Přečíst více -
Monča registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Na knihu jsem se moc těšila, protože jsem s autorkou pracovala v jedné z destinací. Dokonale vystihla atmosféru turistických míst a chování našich Českých turistů. Myslím, že by si tuhle knihu měl přečíst každý, kdo cestuje s CK, aby poznal jaká práce delegáta vůbec je. Moc se mi kniha líbí a jako někdo, kdo tuhle práci několik let dělal nechápu, proč se tu v hodnocení od nějakého experta ukazuje, že mu kniha nic nepředala.
Přečíst více -
Káťa registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kniha mě velmi překvapila tím, jak autentická je! Sama jsem pracovala jako delegátka a autorka mi naprosto mluví z duše. Také bych jako začínající delegát velmi ocenila rady, které jsou hned na začátku. Bohužel jsou dnešní turisté dost náročnou zvěří a je dobré, že se o jejich chování mluví. Doporučuji na dovolenou k bazénu nebo na pláži, já si čtení užila na dovolené a přečetla knihu za dva dny.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
Duch Pankráce: Příběh a svědectví smějících se bestií | RECENZE
-
Proč je Neklidný hrob zatím nejlepší knihou Kateřiny Šardické? | RECENZE
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Dohoda růží – vílí intriky, elegance a srdce rozsekané na tisíc kousků | RECENZE
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!