Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Kniha ( měkká vazba )
Předpokládaná cena
402 Kč s DPH
Běžně 449 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Cellistka Jenny se chce dostat na prestižní konzervatoř – a to je její jediný sen. Pak v karaoke baru v L.A. pozná záhadného kluka jménem Če-u a prožije s ním večer plný dobrodružství – než Če-u beze stopy zmizí. O tři měsíce později Jenny s matkou odjíždí do Jižní Korey, aby se postaraly o nemocnou babičku. Jaké je její překvapení… Přejít na celý popis
Cellistka Jenny se chce dostat na prestižní konzervatoř – a to je její jediný sen. Pak v karaoke baru v L.A. pozná záhadného kluka jménem Če-u a prožije s ním večer plný dobrodružství – než Če-u beze stopy zmizí. O tři měsíce později Jenny s matkou odjíždí do Jižní Korey, aby se postaraly o nemocnou babičku. Jaké je její překvapení, když zjistí, že Če-u je její nový spolužák – a navíc člen jedné z největších k-popových skupin na světě. A má velmi přísný zákaz randění. Co se vyplatí riskovat pro lásku?
4.4 z 5 131 hodnocení čtenářů
70× 5 hvězdiček 48× 4 hvězdičky 9× 3 hvězdičky 4× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Ta neznámá knihomolka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Ne že bych měla ráda k-pop ale takhle kniha mě donutila k tomu, abych při čtení knížky poslouchala k-pop písničky. Přečetla jsem ji během týdne a půl a to jsem se do toho jste učila na závěrečné písemné práce. Hodně jsem se u toho zasmála, ale někdy jsem nezadržela slzy.
Jana Melicharová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Tato kniha mě bavila. Chvilku mi trvalo než jsem si zvykla číst ty korejské názvy, určitě jsem je četla špatně. Přiběh byl ale super. Krásně vše navazovalo nic se nevleklo. Ikdyž je určeno pro mladší ročníky, byla jsem spokojená.
Kateřina Suchyňová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Krásný příběh, pro mladší čtenářky dokonalé. Hezký vývoj vztahu a osobnosti, žádné přehnané milostné scény, jen čistá mladá láska. Krásné, doporučuji. Těším se na volné pokračování - ASAP.
Mišička registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Na konci to bylo podle mě moc urychlený
Dia_tea registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Nejlepší kniha na světě.Tolik emocí. Závidím Jenny s lidmi kteří má s klukem jako Če-u. Vážně hodně doporučuji. Doufám že vyjde třeba i 2. Díl😉 ❤️🔥🫰🏻💜🫶🏻
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.