4.4 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Produkt je vyprodaný.
A "sublimely creepy" psychological thriller from #1 New York Times bestselling author Colleen Hoover (Tarryn Fisher, New York Times bestselling author). Lowen Ashleigh is a struggling writer on the brink of financial ruin when she accepts the job offer of a lifetime. Jeremy Crawford, husband of bestselling author Verity Crawford, has hired… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
The Silent Patient
-
The Song of Achilles
-
Seven Husbands Of Evelyn Hugo
-
The Midnight Library
-
We were liars
-
The Spanish Love Deception
-
Six of Crows
-
The Therapist
-
Girl in Pieces
-
Shatter Me
-
The Cruel Prince
-
Twisted Love
-
A Good Girl's Guide to Murder
-
If We Were Villains: The Sensational TikTok Book Club pick
-
The Summer I Turned Pretty
-
Things We Never Got Over
-
You'll Be the Death of Me
-
The Song of Achilles
-
Příliš pozdě
-
Pillow Thoughts
-
If He Had Been with Me
-
The Unhoneymooners
-
The Secret History
-
Možná teď
- Nakladatel
- Not Stated
- Rozměr
- 209 x 138 x 27
- datum vydání
- 2.11.2021
- ean
- 9781538724736
- Vazba
- měkká vazba
- Hmotnost
- 304 g
- jazyk
- angličtina
- Počet stran
- 336
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-1-5387-2473-6
-
Daniela Schmidtová
Protože mám, co se týče thrillerů, už poměrně načteno, Pravda, nebo lež mě tak úplně neuspokojila. Na můj vkus bylo totiž romantických a sexuálních pasáží v knize daleko víc, než těch strašidelných nebo napínavých. Právě v tom je cítit rukopis autorky romantických příběhů.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.6 z 5 637 hodnocení čtenářů
449× 5 hvězdiček 120× 4 hvězdičky 46× 3 hvězdičky 12× 2 hvězdičky 5× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5
-
Jana registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Panebože.... jediné slovo, kterým bych tuto knihu popsala. Tato kniha je už 5. kterou od Coleen mám... a absolutně jsem to nečekala. Bylo to někdy děsivé, matoucí a neustále jsem přemýšlela ( což u knih mám ráda), Coleen vždy psala plnohodnotné romány, ale tohle? Wow, přiblížila se trochu žánru detektivky a možná trochu drama, četla jsem jedním nádechem. Hltala jsem každé spojení slov, každou větu, každé zamyšlení. Jsem neskutečně ráda, že jsem si knihu koupila a přečetla. Neskutečný výkon. Tuto rezenci píši asi 15 minut, co jsem knihu dočela, ještě teď mi buší srdce. Děkuji Vám Coleen za taková mistrovská díla, jste úžasná!
Přečíst více -
summer reading registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Tato kniha byla mou prvou od teto autorky a nemuzu rict ze bych tu autorku nejak nesnasela za jeji zpusob psani jak to ma spousta zahranicnich bookstagrameru. Colleen Hoover nebude moje oblibena autorka ale taky nebude patrit do autoru ktere si uz snad nikdy neprectu. Knizka byla celou dobu takova prumerna, ale konec me dostal. Uprimne jsem nevedela cemu mam verit ale pak jsem nad tim premyslela a doslo mi ze vice verim tomu, co Verity napsala v autobiografii. Proste mi to vice i sedi k pribehu. Knihu jsem cetla v anglictine a i kdyz tam byli tezsi odstavce, myslim ze i kdyz jsem zacatecnik ve cteni anglicky slo to celkem dobre.
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Knížku jsem přečetla jedním dechem a na konci to byl opravdu pořádný plot twist, kde si nebudete jisti co je pravda a co lež. Určitě doporučuji přečíst.
Přečíst více -
Larass registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Jedina kniha od Colleen ktera ma svou slavu opravnene
Přečíst více -
Simoonka Janečková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Knížka mě moc bavila. Vyvolávala ve mě hooodne pocitů. Chvílemi jsem se bála, chvílemi jsem zase pištěla jako pakoš ❤️
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR