4.3 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Příběh z doby Alexandra Velikého. Bouře šípů vede Kineia do bitvy s Alexandrem Velikým na řece Iaxartés. Athénský válečník Kineiás urazil dlouhou cestu od doby, kdy byl propuštěn z Alexandrovy armády a kdy ho rodné město poslalo do vyhnanství. Řekové pod jeho velením a jejich skythští spojenci porazili mocné makedonské vojsko v bitvě u… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Cena za krále
-
Pach krve
-
Nesmrtelný Cheops
-
Kacířka
-
Válka růží 1: Bouře
-
Večer a jitro
-
Křišťálový klíč IV. - Hejnické pastorále
-
César a gladiátor
-
10 ZA 500,- Vikingové - Smrt synů
-
Královi rytíři
-
Letec
-
Listopád
-
Vinařství: Nový začátek
-
Spiknutí oběšenců
-
Venkovské sídlo 3: Časy se mění
-
Bestseller Šikmý kostel
-
Vikingové: Nájezdy synů
-
Bouře na Labi
-
Deset mrtvých komiků - tajemné vraždy
-
Válka růží 1: Bouře
-
Vikingové - Pomsta synů
-
Triumf Říma
-
Všechno jednou pomine
-
Sudetský dům
Příběh z doby Alexandra Velikého. Bouře šípů vede Kineia do bitvy s Alexandrem Velikým na řece Iaxartés. Athénský válečník Kineiás urazil dlouhou cestu od doby, kdy byl propuštěn z Alexandrovy armády a kdy ho rodné město poslalo do vyhnanství. Řekové pod jeho velením a jejich skythští spojenci porazili mocné makedonské vojsko v bitvě u svatyně říčního boha a zachránil tak svobodu Olbii - městu, jež se stalo jeho novým domovem. Osud mu však nedopřál, aby se z vítězství radoval dlouho. Daleko na východě hrozí Alexandr, že zaútočí na skythské kmeny a jednou provždy si je podrobí. Náčelnice kmene Krutých rukou Srajanka, která odmítla lásku svého krále, protože miluje Kineia, se rozhodne k cestě na východ, aby pomohla Alexandra zastavit. Kineiovi je jasné, že nemá na vybranou a musí ji následovat, přestože to pro něj znamená násilnou smrt v bitvě, kterou vidí v nesčetných prorockých snech. Než se však Kineiás dostane k boji s mocným Alexandrovým vojskem, musí se svými muži projít stovkami mil nepřátelské krajiny, aby troufalou cestu zakončil setkáním s nelítostným osudem.
- série
- Tyran 2. díl z 2
- Další ze série
-
1.
Tyran
2. Bouře šípů
- kategorie
-
Knihy »
Historická literatura »
Historické romány
- Témata
- Přidat téma
- Nakladatel
- BB art
- Rozměr
- 157 x 211 x 41
- datum vydání
- 28.02.2013
- ean
- 9788074612824
- Vazba
- pevná vazba
- Hmotnost
- 642 g
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 424
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-7461-282-4
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.3 z 5 3 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
J@ registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Super, velice ctivy roman, ma to jakousi historickou podstatu a priblizuje velmi poutave onu dobu, kdy byli chlapi z oceli, prestoze nebyli zadnymi hlupaky (dnes jsou tyto dva aspekty dost casto v protikladu). Obcas mi vsak vadilo popisovani prorockych snu hlavniho hrdiny, nekdy prilis rozplizle detailni, a psano kurzivou, coz se musim priznat mi vadilo kvuli horsimu zraku. Zda je 100% historicky a faktograficky spravna bych asi neresil. Kniha se cetla velkmi dobre, budu se muset poohlidnout po dalsich autorovych dilech.
Přečíst více -
Lucie Křiklavová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Líbí se mi děj i hlavní hrdina Kineia, je to již druhá kniha, kterou od Camerona mám a zatím mě to nezklamalo.
Přečíst více -
Andrej registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Zajímavá exkurze do doby Alexandra Velikého. Autor se snažil popsat život v této době. Boj o přežití byl nejspíš hodně tvrdý, zvláště při nabubřelé aroganci a dobyvatelských choutkách některých jedinců. Kniha je čtivá a příběh vás vtáhne do sebe.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
6 knižních novinek pro čtenáře thrillerů a detektivek
-
Co číst v červnu: 6 příběhů, kvůli kterým budete ponocovat
-
Edice Kapesní komiksové klenoty dokazuje, že komiksy nemusí být jen drahý koníček pro vyvolené
-
Ďábel nosí Pradu 2: návrat plný módy, nostalgie a nevyužitého potenciálu | FILMOVÁ RECENZE
-
Na zlaté hraně – příběh o tlaku, ambicích a ceně vítězství | RECENZE
-
Pejsek a kočička jsou zpět: jak Pavel Fara navazuje na Josefa Čapka
-
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti ani po letech neztrácí svou podivnost | RECENZE
-
Nevyměkni – novinka Stephena Kinga nasáklá šílenstvím a pomstou | RECENZE
-
Co číst v květnu: 5 novinek plných napětí a silných příběhů
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují