4.4 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Dostupné u dodavatele
- Doručení ZDARMA od 1299 Kč, do 20. 5. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
369 Kč s DPH
Jsme transparentní
From bestselling horror author and queen of gothic mysteries Darcy Coates comes a chilling story about the shadows of dead things--and how they haunt the living. How long could you survive? A disturbing tale of haunted houses and people, The Haunting of Blackwood House is: Perfect for fans of Simone St. James and Shirley JacksonFor lovers of… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Kingdom of the Wicked
-
A Court of Thorns and Roses
-
The Silent Patient
-
As Good As Dead
-
Bestseller House of Leaves
-
House of Earth and Blood
-
The Cruel Prince
-
10 ZA 500,- Šepot v mlze
-
Hrůza na Šibeničním vrchu
-
House Harkonnen
-
Smrt v domě Gillespieů
-
Carrie
-
Nenasytní mrtví
-
House of Flame and Shadow
-
Šepot v mlze
-
Mrazivá smrt
-
If We Ever Meet Again
-
Starling House
-
Děsy Leigh Harkerové
-
House of Sky and Breath
-
Sleva 1198 Kč Sběratelská lahůdka od Darcy Coates
Výhodný balíček -
Six of Crows: Collector´s Edition
-
Šeptající mrtví
-
Bestseller Unravel Me
From bestselling horror author and queen of gothic mysteries Darcy Coates comes a chilling story about the shadows of dead things--and how they haunt the living. How long could you survive?
A disturbing tale of haunted houses and people, The Haunting of Blackwood House is: Perfect for fans of Simone St. James and Shirley JacksonFor lovers of horror and ghost stories
As the daughter of spiritualists, Mara's childhood was filled with s ances and scam mediums. Now she's ready to start over with her fianc, Neil, far away from the superstitions she's learned to loathe...but her past isn't willing to let her go so easily.
And neither is Blackwood House.
When Mara and Neil purchased the derelict property, they were warned that ever since the murder of its original owner, things have changed. Strange shadows stalk the halls. Doors creak open by themselves. Voices whisper in the night. And watchful eyes follow her every move. But Mara's convinced she can't possibly be in danger. She doesn't believe in ghost stories, and she didn't buy a haunted house--it's just not possible.
Because ghosts aren't real... are they?
- série
- Strašidelné domy 6. díl z 11
- Další ze série
-
4.
Duchové rodiny Folcroftů
5. Záhada domu Marwicků
6. The Haunting of Blackwood House
7. The Haunting of Rookward House
8. Dům tajemných stínů
- kategorie
-
Knihy »
Cizojazyčná literatura »
English literature »
Fiction and Literature »
Science Fiction, Fantasy and Horror
- Témata
- horor napětí duchové strašidelné domy
- Nakladatel
- Sourcebooks, Inc
- Rozměr
- 209 x 140 x 33
- datum vydání
- 3.04.2020
- ean
- 9781728220147
- Vazba
- měkká vazba
- Hmotnost
- 336 g
- jazyk
- angličtina
- Počet stran
- 320
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-1-72822-014-7
-
Jana Palkovská
Při této hororové oddechovce si skvěle odpočinete, ale zároveň občas budete napětím tajit dech. Příběh vás okamžitě vtáhne do děje a knihu nebudete chtít odložit, dokud nezjistíte, jak to všechno dopadlo. Jste stejný skeptik jako Mara? Nebo naopak v nadpřirozeno věříte? Ať tak nebo tak, Fantoma z Blackwoodu si jistě užijete stejně jako já.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.5 z 5 337 hodnocení čtenářů
213× 5 hvězdiček 91× 4 hvězdičky 27× 3 hvězdičky 3× 2 hvězdičky 3× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5
-
Michaela registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček
Já tedy nevím, ale! Mám všechny autorčina díla o strašidelných domech. Pamatuju si, jak u prvního dílu jsem měla ztažený žaludek, bála jsem se a opravdu jsem slova hltala, jak jsem byla zvědavá, jak kniha dopadne. Jenomže u dalších dílů už to tak nebylo. Už u žádné knihy se nedostavil ten stejný pocit, jako u té první. Už v autorčině díle nejde jen o duchařinu, ale je tam sci-fi, až lehce opravdu pohádka. A do tohoto posledního dílu se vkradl docela ve velkém množství i milostný příběh, který dokázal přehlušit i ten zbytek tajemna, co ze sebe autorka možná chtěla vymáčknout. A ještě k tomu mi příjde, že v tomto posledním díle byly vytáhnuty esa i z jejích předešlých příběhů. Za mě NE. Miluju duchařinu, miluju tajemno, miluju strašidelné domy, ALE TOHLE je už z hodně slabého soudku.
Přečíst více -
Zuzana Zusková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Tato kniha, jako všechny o Darcy utíkala strašně rychle, byl to trochu slabší díl, ale nijak mě to neodradilo abych ho nedočetla do konce. Byla jsem zvědavá co se z toho vyvrbí. Hlavní postava Mary mi chvilkama lezla opravdu na nervy. Neil byl zase takový dobrák co by udělal všechno pro to aby se měla dobře. I když byl díl slabší určitě dám i další strašidelný dům.
Přečíst více -
Lada registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Jako všechny díly strašidelných domů za mě super, kdo má rád trochu tajemna, večer u krbu nebo jen tak vřele doporučuji.
Přečíst více -
Lucie Tchuřova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Byla to bomba, čím více coates píše tom je to lepší. Doporučuji
Přečíst více -
Iwuska 1034 registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Předchozí díly se mi líbily odlehčené čtení když nechci moc přemýšlet ale tohle byl teda děs
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují
-
Romantické útěky poprvé s barevnou ořízkou
-
Hra bohů: Frustrující, přitažlivá… a neodložitelná | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)