Šifra mistra bestselleru

Kniha ( měkká vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Krásná tvář

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 329 Kč

Krásná tvář

Přemýšleli jste někdy nad tím, co přivedlo stovky tisíc čtenářů po celém světě ke knižním hitům jako Zmizelá, Dívka ve vlaku nebo k trilogii Milénium? Co kdyby existoval algoritmus, který by uměl předpovědět, ze kterých románů se stanou #1 knižního trhu? Autoři zpracovali data z více než 20 000 románů vydaných za posledních padesát let a přišli s… Přejít na celý popis

Sarah Bonner: Dokonalé dvojče Stačí k ukradení života stejná tvář? Strhující thriller o identitě a mstě... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Přemýšleli jste někdy nad tím, co přivedlo stovky tisíc čtenářů po celém světě ke knižním hitům jako Zmizelá, Dívka ve vlaku nebo k trilogii Milénium? Co kdyby existoval algoritmus, který by uměl předpovědět, ze kterých románů se stanou #1 knižního trhu? Autoři zpracovali data z více než 20 000 románů vydaných za posledních padesát let a přišli s odvážným tvrzením – až s 97% jistotou lze předem určit, jestli rukopis bestsellerový potenciál má!

Sdílet 0

Nakladatel
XYZ
Rozměr
145 x 207 x 27
jazyk
čeština
Počet stran
280
datum vydání
1.11.2017
isbn
978-80-7505-802-7
Vazba
měkká vazba
datum dotisku
23.10.2017
ean
9788075058027

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.3 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • Jan Kij registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Kniha je psána velmi čtivým, poutavým a srozumitelným jazykem. Zároveň přináší i zajímavé informace a vhledy do "zákulisí" knižního trhu. Doporučuji k přečtení těm, kteří se zajímají o knihy jako o "zboží", ale i pro literární teoretiky či digital humanities zájemce je podle mého názoru kniha zajímavá.

  Přečíst více
 • Tom registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Kniha je velice zajímavá a pro mne přínosná.

  Přečíst více
 • Emma registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Kniha mě moc nenadchla.

  Přečíst více
 • freejazz registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  určite to stojí za prečítanie. veľmi zaujímavý je rozbor motivácie ľudí vziať do ruky knihu - dá sa to odhaliť práve pri výbere témy, postáv, jazyka, prostredia knihy. svet bestsellerov je niečo, čomu sa zvyknem vyhýbať, ale je nesporné, že za každou úspešnou knihou stojí veľa premýšľania. niekto sa stane úspešným intuitívne (skôr náhodou, ktorá potvrdzuje pravidlo) iný na to ide doslova vedecky. je zaujímavé, že množstvo úspešných autorov má za sebou štúdium na renomovanej škole. celkovo je to zaujímavý pohľad na svet kníh, na to, čo nás tu najviac zaujíma:) a už sa chystám prečítať si niekoľko kníh, ktoré odporúča počítač - zaujímavé, že tu nepatria medzi veľmi úspešné. v každom prípade odporúčam túto knihu, je napísaná pútavo a zanietene - to sú dva predpoklady kvality.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda