David M. Barnett

Sdílet 0

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery

Řazení
Filtrovat

Knihy autora

  • Calling Major Tom

    David M. Barnett

    kniha

    An irresistible début novel of unlikely friendships and second chances, for readers who loved The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry and The Rosie...

    178 Kč

    199 Kč

    Ušetříte 21 Kč

    Do košíku

    Četl(a) jsem

    Chci přečíst

  • Major Tom a modrý anděl

    David M. Barnett

    pevná vazba

    Thomasi Majorovi připadá jeho život nudný a fádní, a jakmile se mu naskytne příležitost opustit Zemi, chopí se jí. V den, kdy zemře David Bowie, se...

    330 Kč

    369 Kč

    Ušetříte 39 Kč

    Do košíku

    Četl(a) jsem

    Chci přečíst

Typ knihy

Stav

Hodnocení