6 červencových novinek, které si přibalit na dovolenou
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Kniha ( pevná vazba )
375 Kč s DPH
Běžně 419 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Tajemný postapokalyptický thriller od autora bestsellerových fantasy sérií Loď kdesi uprostřed oceánu. Načervenalá mlha, která ne a ne zřídnout. A sedm lidí, kterým kdosi vymazal paměť. Ve chvíli, kdy se hrdinové na palubě probudí, nemají nejmenší tušení, odkud se na lodi vzali, kam mají namířeno ani co jsou vlastně zač. Jedinými vodítky jim… Přejít na celý popis
Tajemný postapokalyptický thriller od autora bestsellerových fantasy sérií Loď kdesi uprostřed oceánu. Načervenalá mlha, která ne a ne zřídnout. A sedm lidí, kterým kdosi vymazal paměť. Ve chvíli, kdy se hrdinové na palubě probudí, nemají nejmenší tušení, odkud se na lodi vzali, kam mají namířeno ani co jsou vlastně zač. Jedinými vodítky jim jsou jizvy na hlavě, smyšlená jména vytetovaná na zápěstí a arzenál zbraní v podpalubí. Záhy však vyjde najevo, že každý člen skupiny je specialistou v určitém oboru, a že pokud chtějí přežít, budou muset táhnout za jeden provaz. Ovšem cesta, která je čeká, podrobí jejich vynucené spojenectví zatěžkávací zkoušce… a nejhrozivějším nepřítelem jim na ní budou jejich nejsilnější vzpomínky. Autor úspěšných fantasy sérií Stín krkavce, Draconis Memoria a Úmluva oceli přichází s napínavým příběhem z blízké budoucnosti, který nechává čtenáře tápat stejně jako postavy a až do poslední stránky přináší nová odhalení a zvraty.
4.1 z 5 7 hodnocení čtenářů
4× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Lucyvase4 registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Jsem na člunu nebo na lodi? Mám strach. Proč? Padl tady výstřel, ten mě přece probudil, tak se zvedej, než padne další. Mlha, všude kolem je jen mlha. A támhle, mrtvola. Má na sobě vojenský stejnokroj a vysoké boty, jméno však na uniformě chybí. Podle tváře nikdo známý. Jak se ale jmenuju já? Jmenuju... Jmenuju se... Jak se sakra jmenuju! Nic. Nic si nepamatuji. Fantasy od A.Ryana mám moc ráda. Když tedy vyšla kniha Sedm na rudé řece musela jsem ji mít. Moc mne zajímalo, jak autor zvládne postapokalyptický thriller. Musím říct, že jsem se hodně bála. Ryan píše většinou hodně popisně, rozvlekle a vždy má naprosto skvěle promyšlený svět. Na tohle ale v 280 stránkové knížečce rozhodně nemůže být prostor. Myslím, že to ale zvládl velmi dobře. Kdybych nevěděla, že knihu napsal on, vůbec to nepoznám. Kniha je, aspoň na začátku, plná napětí. Ztráta paměti všech členů posádky. Jizva, která svědčí o operaci, vytetovaná jména na předloktí, na které si ale nikdo nevzpomíná a pokyny z vysílačky, které jim říkají, co mají dělat, nikoli ale proč. Jo, začátek mně neskutečně bavil. Tohle zjišťování, o co vlastně go bylo dokonalé. Bohužel, když jsme zjistili, co se vlastně děje nebylo to nic převratného a nebylo to ani dobře vysvětleno. Pokud máte v tomto směru načteno vůbec vás to nepřekvapí. Najednou tu máme akční scény a přestřelky, které na mne byly často až moc rychle za sebou. Vývoj postav nebyl nijak velký, ale vlastně velký byl. Jakto? Co čekat za vývoj od osob, které nevědí kdo jsou, jak se chovaly v minulosti, co všechno prožily, zažily? Myslím, že tohle všechno zkrátka vlastní osobnost a její případný rozvoj hodně upozadí. Jenom přijít na to, kdo jste a jakou máte povahu, charakter je obrovským vývojem každé z postav. A tak si myslím, že i vývoj postav se Ryanovi nakonec povedl. Velmi jsem si oblíbila hlavního hrdinu a moc jsem mu fandila. Včera jsem poprvé slyšela o subžánru - biopunk. Jedná se o subžánr sci-fi, který se zaměřuje na bioteknologii a umělou biologii. Myslím, že i tahle kniha by se do tohoto subžánru mohla směle zařadit. Dílo sice nepřináší žádný velký wow, většinou čerpá z toho, co už v minulosti fungovalo. Mně to ale nijak nevadilo a celkem mne to i bavilo.
Vladimír Přibyl registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Až do poloviny knihy super jízda, pak už mi to přišlo, že autorovi došly nápady a příběh tak nějak dokončil. Kniha určitě donutí k zamyšlení o lidstvu... co se týče žánru, o horor se nejedná, spíše scifi.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Pokud vám seriál Heated Rivalry (Spalující rivalita) nedal spát a zhlédli...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...