Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Popis:
Stav Velmi dobrý
Vada Natržený a zašpiněný přebal, naražené desky, zažloutlá ořízka.
Kniha ( pevná vazba )
279 Kč s DPH
Běžně 399 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Hrdinou špionážního thrilleru Rychlost zvuku je autistický mladík Eddie Parks, který žije v domě Harmonie, navenek vypadajícím jako pečovatelský ústav. Ve skutečnosti je však toto místo tajnou líhní převratných objevů, kde se snaží využívat mimořádných schopností lidí. I Eddie má zvláštní nadání – zabývá se akustickou archeologií a pracuje na… Přejít na celý popis
Hrdinou špionážního thrilleru Rychlost zvuku je autistický mladík Eddie Parks, který žije v domě Harmonie, navenek vypadajícím jako pečovatelský ústav. Ve skutečnosti je však toto místo tajnou líhní převratných objevů, kde se snaží využívat mimořádných schopností lidí.
I Eddie má zvláštní nadání – zabývá se akustickou archeologií a pracuje na vývoji unikátního přístroje, jenž má rekonstruovat zvuky z minulosti. To může znamenat neuvěřitelnou výhodu například ve špionáži, neboť pro toho, kdo zařízením disponuje, přestanou existovat jakákoli tajemství.
A přestože Eddie nejspíš patří k největším géniům na světě, kvůli svému vynálezu se stává velkým bezpečnostním rizikem... Nebo je to všechno jinak?
4.0 z 5 6 hodnocení čtenářů
3× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Aneta Kuchaříková registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Námět knihy je podle mě skvělý, ale celá kniha na mě působila dojmem konspirační teorie. Lepší známce v hodnocení nepřispívá ani příliš mnoho postav. Dějová linka nepřekvapivá. Prostě průměr.
MargaretMargo registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Původně jsem přečetla druhý díl, takže jsem částečně věděla, zda se vynález (ne)podaří. Kniha se četla dobře a námět je zajímavý, zajímalo by mě, jestli by něco takového mohlo opravdu existovat.
MargaretMargo registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Původně jsem přečetla druhý díl, takže jsem částečně věděla, zda se vynález (ne)podaří. Kniha se četla dobře a námět je zajímavý, zajímalo by mě, jestli by něco takového mohlo opravdu existovat.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.