Řev

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Krásná tvář

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 329 Kč

Krásná tvář

Jsem žena. Slyšte můj hlas. Představili jste si někdy jiný život? Stáli jste někdy nerozhodní na křižovatce? Zažili jste moment, kdy jste chtěli jen křičet? Ženy v těchto překvapivě originálních příbězích zažily všechno z toho: ženy, které si z nás udělaly přátele, ženy, které nás povzbuzují, ženy, které vzbuzují naši odvahu. V příbězích… Přejít na celý popis

Jo Nesbø: Noční dům Vcucl spolužáka masožravý telefon? To mu asi nikdo neuvěří... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Jsem žena. Slyšte můj hlas. Představili jste si někdy jiný život? Stáli jste někdy nerozhodní na křižovatce? Zažili jste moment, kdy jste chtěli jen křičet? Ženy v těchto překvapivě originálních příbězích zažily všechno z toho: ženy, které si z nás udělaly přátele, ženy, které nás povzbuzují, ženy, které vzbuzují naši odvahu. V příbězích objevíte třicet žen, které jsou naprosto rozdílné, ale každá jedna z nich se dotkne vaší duše, často dokonce s úsměvem. Vtipné, něžné, překvapivé, ostýchavé příběhy promluví k nám všem a povypráví o momentech, kdy všichni chceme křičet.

 

Sdílet 0

Nakladatel
Red
Rozměr
149 x 208 x 33
jazyk
čeština
Počet stran
296
Vydání
1
isbn
978-80-7585-769-9
Vazba
pevná vazba
datum vydání
1.03.2021
ean
9788075857699
 • Daniela Schmidtová Daniela Schmidtová

  Ač na tenhle typ literatury tak úplně nejsem, tahle sbírka osudů žen mě opravdu nadchla. Troufám si tvrdit, že je to typ knížky, ke které se ráda budu vracet, i kdybych si měla přečíst jen jednu jedinou povídku, když budu zrovna mít těžký den a v dosahu nebude nikdo, s kým bych své trable mohla sdílet.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.5 z 5 6 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • Recenzárium registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  Dílo má velice vydařenou obálku, jež na mě působí až nadpozemsky. I samotné příběhy uvnitř knihy jsou jako z jiného vesmíru. Obsah povídek se nedrží fyzikálních a jiných zákonitostí, překračuje jejich hranici, čímž se příběh posouvá na jinou rovinu, na které se dá moc dobře poukázat na danou problematiku, na kterou autorka chce upozornit. Spisovatelka ke sdělení poselství bravurně využívá metafor a dalších jazykových prostředků. Ani u jedné ze všech 30 žen není zmíněno jméno, díky tomu se lze snáze do vyprávění ponořit, jako kdyby písmenka na stránkách promlouvala přímo ke svému čtenáři. Kniha Řev nebude dle mého názoru čtením úplně pro každého. I já jsem od titulu očekávala něco trošku jiného, přesto jsem se rozhodla přistoupit na autorčinu hru. I když mě nenadchly úplně všechny příběhy, našla jsem si tam některé, které mě oslovily a donutily k zamyšlení. U povídek je třeba číst i mezi řádky, vychutnávat si každé napsané slovo, obracet ho na jazyku a pak polknout. Dalo by se říct, že se jedná o takové gurmánské sousto. Toho, kdo se přeci jen odhodlá nastoupit do tohoto vlaku, čeká zajímavá jízda plná obyčejných a zároveň neobyčejných žen, které se rozhodly shodit okovy, jež jim nasadila společnost.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora