Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč

Autor Michal Odoul

Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč

Autor Michal Odoul

Kniha ( pevná vazba )

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Opak věčnosti

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 349 Kč

Opak věčnosti

Výkřiky těla jako vzkazy duše Psychoenergetika v praxi Naše tělo mluví. Jen mu musíme umět naslouchat. Bolesti a choroby, které postihují naše tělo, nejsou dílem náhody či ranami osudu, nýbrž přesnými signály, že se nám do životní cesty postavila nějaká překážka. Michel Odoul, zakladatel Francouzského institutu šiacu a znalec východních léčebných… Přejít na celý popis

Satoši Jagisawa: Dny v knihkupectví Morisaki Knihy dokáží vyléčit na stonající srdce i duši... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Výkřiky těla jako vzkazy duše 
Psychoenergetika v praxi

Naše tělo mluví. Jen mu musíme umět naslouchat. Bolesti a choroby, které postihují naše tělo, nejsou dílem náhody či ranami osudu, nýbrž přesnými signály, že se nám do životní cesty postavila nějaká překážka. Michel Odoul, zakladatel Francouzského institutu šiacu a znalec východních léčebných tradic, v nichž tvoří fyzické tělo, mysl a duch jeden celek, se ve své knize Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč obrací na všechny, kdo hledají klíč k porozumění nemocem a bolestivým příznakům svého těla. Alergie, bolesti v krku, záněty, cysty, bederní ústřel, migréna, bolesti uší, nadváha, ischias, křeče, závratě, oční choroby, anorexie, bulimie, rakovina atd., to vše jsou projevy napětí, nesouladu, nerovnováhy, nevědomého rozporu či potlačovaného konfliktu, kterými se naše nitro snaží promluvit. Tělo každého z nás vypovídá (ba přímo křičí) o tom, čím trpíme v hloubi sebe samých. Odoulova kniha, které se ve Francii prodalo přes pět set tisíc výtisků, nás učí řeči těla rozumět. Učí nás pochopit psychoenergetické mechanismy, jejichž poruchy jsou zdrojem nemocí a brání nám v plném rozvoji. 
Když se naučíme vnímat člověka (a tedy sebe sama) jako propojený celek, kde „vše souvisí se vším“, zjistíme, že vazby a spojitosti mezi tělem, tělesnými orgány a jejich funkcemi na jedné straně a psychikou na straně druhé, nejsou žádná magie, ba ani ezoterika, ale že jde o čistě biologické vyjádření našeho stavu. Klíčem k tomuto pochopení je právě tato kniha.

Sdílet 0

Nakladatel
Rybka Publishers
datum vydání
5.12.2017
isbn
978-80-87950-43-2
Počet stran
240
datum dotisku
17.02.2023
ean
9788087950432
Vazba
pevná vazba
jazyk
čeština

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.0 z 5 9 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • 5 z 5 hvězdiček MARTA JURÁNKOVÁ registrovaný uživatel

  kniha pro každého, kdo chce porozumět svému tělu a jeho signulům

  Kniha, Rybka Publishers, 2017, 9788087950432

 • 1 z 5 hvězdiček Dagmar Kodýtková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Obecné řeči bez jakékoliv konkrétní souvislosti. Kniha plná domněnek. Dozvíte se, co je špatně.... Popř. jaký důsledek věci mají. Neni z toho cesty ven. Pokud jste náchylnější k depresím, této knize se vyhněte... Řešení tu neni.

  Kniha, Rybka Publishers, 2017, 9788087950432

 • 5 z 5 hvězdiček Ivett registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Nejprve jsem knihu precetla a pote i koupila jako darek, protoze za me je to kniha, kterou by si meli precist vsichni, obzvlast ti, ktere trapi nejake zdravotni problemy. Doporucuji precist prvni cast knihy, ucelene vysvetleni toho, jak funguje nase telo i na energeticke rovine. S druhou casti knihy, kde jsou popsany jednotlive zdravotni problemy, nemoci apod., pracuji porad, dle potreby. Vyhledam aktualni problem. Ke knize se tedy nepravidelne vracim a jsem rada, ze ji mam ve sve knihovne.

  Kniha, Rybka Publishers, 2017, 9788087950432

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 298 Kč Nápověda