4.4 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( pevná vazba )
- Skladem 4 ks
- Doručení Ve středu 10. 12. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
312 Kč s DPH
Běžně 349 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Beth Cornettová je hodná holka, takže se nehodlá zaplést s nikým z nebezpečného motorkářského klubu. Naneštěstí se jí podaří upoutat pozornost drsňáka Razera, který s ní má jasné úmysly. Když se ale naplní její nejhorší obavy, zůstane jí jen zlomené srdce. Razer se nikdy kvůli ničemu nehodlal změnit – ani kvůli Beth. Teprve když od něj zrazená… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Vražedné kafe
-
Playmaker
-
Nespoutaný milenec
-
Osudový úder
-
To si zkus
-
Surový princ
-
Zmámeni
-
Tatér
-
Jacob
-
Závislost
-
Odhalení – This Man 1
-
Všechny moje touhy
-
Král
-
Láska neumírá
-
Alfa & Omega: Falešná hra
-
To se vsaď
-
Nelítostný princ
-
Vzkříšený
-
Smolař
-
Král
-
Šašek
-
Candy
-
Nenasytná
-
Pravidla lásky
Beth Cornettová je hodná holka, takže se nehodlá zaplést s nikým z nebezpečného motorkářského klubu. Naneštěstí se jí podaří upoutat pozornost drsňáka Razera, který s ní má jasné úmysly. Když se ale naplní její nejhorší obavy, zůstane jí jen zlomené srdce. Razer se nikdy kvůli ničemu nehodlal změnit – ani kvůli Beth. Teprve když od něj zrazená uteče, dojde mu, že je jiná. A když se na scéně objeví zabiják, který chce Beth zavraždit, aby se pomstil motorkářskému klubu, rozhodne se: musí ji získat zpět.
- Nakladatel
- Baronet
- Rozměr
- 120 x 195
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-269-2383-1
- Počet stran
- 232
- Původní název
- Razer's Ride
- datum vydání
- 30.07.2024
- ean
- 9788026923831
- Vazba
- pevná vazba
- Původní jazyk
- angličtina
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.2 z 5 77 hodnocení čtenářů
40× 5 hvězdiček 17× 4 hvězdičky 13× 3 hvězdičky 6× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
anet-jan-book registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
❗️DOPORUČUJI PRO ČTENÁŘE 18+❗️ Upřímně vůbec nevím jak začít. Tolik rozporuplných pocitů jsem u knihy dlouho neměla. Bohužel ikdyž jsem neměla žádná očekávání, myslela jsem si, že to bude více o motorkářich jako takových. Bohužel to pro mě bylo v celku zklamání. Je to o dívce Beth, která měla za otce místního pastora z kostela a tudíž nemá žádné zkušenosti s muži. Chodí pravidelně každou neděli do kostela a vypomáhat starším lidem, kteří se nedokáží sami o sebe postarat. Snaží se také vyhnout místnímu motorkářskému klubu. Jednoho dne ale k její smůle neujde pozornosti jednomu z hlavních členů toho klubu Razera. Razer je místní drsňák, který je sice velmi pohledný, namakaný a sexy a tak se není čemu divit, že mu není žádná sukně cizí. Pro mě to je asi jeden z těch méně oblíbených hlavních hrdinů. Beth je z mého pohledu hodně oddaná církvi a strašně hodná ke svému okolí. Je obětavá ale taky dost naivní, hlavně co se týče Razera. Beth nemohla sexy motorkáři odolat a sblíží se s ním. Vůbec jsem nechápala, proč dívka jako ona se dala dohromady s tímhle týpkem. Moc dobře věděla, že se nedokáže změnit kvůli žádné ženě a o to víc mě zarazilo, že od něj očekávala oddanost a věrnost, ikdyž jí dopředu řekl, že toho není schopný a neslíbí jí to. Přes to všechno do toho šla ikdyž moc dobře věděla na čem je. Mě to vůbec hlava nebrala. Přišlo mi to, jako že autorka nevěděla z počátku jestli chce psát o motorkářích nebo swingers party. Orgie, které se tam děly bych za jiných okolností brala v pohodě, ale v tomto příběhu mi to dost vadilo. Několikrát jsem měla sto chutí knihu odložit, jenže mi to nedalo a chtěla jsem vědět jak to dopadne. Ikdyž jsem určité situace chápala, stejně mi to přišlo dost šílený. Kdyby se něco vysvětlilo během příběhu možná by to bylo lepší. Takhle tím, že je to vysvětleno až na konci to dost kazí dojem na celou knihu…a ten konec? Jakože vůbec mi hlava nebere jak to skončilo. A její minulost…? Asi bez komentáře. Kdo četl, ví o čem mluvím… Každopádně tahle kniha je především plná sexu. Je tam i trocha napětí a ani akce rozhodně nechybí ale romantickou linku jako takovou tu nehledejte. Kniha není špatná ale mě zkrátka nesedla, proto tak nízké hodnocení.
Přečíst více -
Renata registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kniha se mi líbila, přečteno za 24 hod . Jen mi zpočátku přišlo, že je to tak divně napsané. Příběh zajímavý, místy až překvapivý.
Přečíst více -
Lucie Matyšťáková registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Nebylo to úplně špatné. Ale jak píšou ostatní, zmatené. Beth byla tak hodná až působila nereálně a dost mi vadila. Ale četla jsem daleko horší knížky. Na léto k vodě je to dobré.
Přečíst více -
Eva registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
A ja pojdem proti prudu, lebo bud som divna, alebo prosto som len potrebovala takuto knihu, neviem co s toho, ale mne sa kniha pacila. Tak to neboli obycajny motorkary, alebo boli ale ich party boli odlisne no .... Razer bol - no ako to len povedat, rad si uzival a nechcel sa viazat ako to uz v takychto knihach byva. Beth - no tak s takymto niecim som sa v knihach este nestretla, vazne ten jej otec?! To co si musela prezit ako dieta?! Ano je pravda, ze som si pri citani castokrat vravela "coze?!" Alebo sa dokonca cervenala (co sa mne casto nestava pri citani ) a ano bolo tam vela erotiky a asi o to autorke slo - napisat nieco ine a za mna mozem povedat len jedno - SUPER
Přečíst více -
Nikola registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
za mě skvěla autorka, celou sérii sem četla v angličtině. sem ráda že si můžu koupit její knížky v češtině
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
5 nejkrásnějších vánočních obálek a pár tipů navíc
-
Tipy na knižní dárečky pro malé čtenáře | Vánoce voní knihou
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE
-
Festival Knižních závisláků 2026: Poprvé v Praze! Vstupenky v prodeji za zvýhodněnou cenu
-
Stranger Things 5: První vlna nasadila laťku hodně vysoko | RECENZE BEZ SPOILERŮ
-
Atmosféra, která pohltí: T. J. Reid přináší další silný román| RECENZE
-
V neděli začíná advent. Máte připravený adventní kalendář a vánoční knížky pro děti?
-
Nestihli jste znovu zhlédnout Stranger Things? Máme pro vás shrnutí 1.-4. série
-
Keeping 13 - Emocionální kolotoč, který budete milovat | RECENZE
-
Příběhy mezi regály: Křest kalendáře Muž roku a Anděl mezi zdravotníky
-
Kletba pravé lásky: Když pohádka potemní | RECENZE