4.8 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Dostupné u dodavatele
- Doručení Do 3. 3. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
399 Kč s DPH
Jsme transparentní
Queen of Fire is the spectacular conclusion to the internationally bestselling Raven''s Shadow series - a powerful tale of desperate battles, deadly politics and epic adventure. EMPIRES WILL FALLQueen Lyrna has survived the bloody siege of Alltor. Now she must rally her troops and take back the capital from the Volarian invaders. But driving… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
The Name of the Wind
-
The Cruel Prince
-
Queen B
-
Novinka Queen of Faces
-
Harry Potter and the Goblet of Fire
-
The Queen of the Dawn
-
The Elf Queen 2: Long Live the Elf Queen
-
A Queen of Thieves and Chaos
-
Flash Fire
-
King's Cage
-
The Night Ends With Fire
-
The Elf Queen 1: Bow Before the Elf Queen
-
A Fire Born of Exile
-
Novinka Queen This Fierce and Deadly
-
The Hemlock Queen
-
The Throne of Fire (The Kane Chronicles Book 2)
-
Catching Fire
-
A Clash of Kings: Book 2 of a Song of Ice and Fire
-
The Wicked King
-
Rebel Moon Part One - A Child Of Fire: The Official Novelization
-
A Game of Thrones
-
A Court of Thorns and Roses
-
The Lady of the Lake
-
Six of Crows
Queen of Fire is the spectacular conclusion to the internationally bestselling Raven''s Shadow series - a powerful tale of desperate battles, deadly politics and epic adventure. EMPIRES WILL FALLQueen Lyrna has survived the bloody siege of Alltor. Now she must rally her troops and take back the capital from the Volarian invaders. But driving her hated enemy out of the Realm will not satisfy her lust for vengeance - she wants to pursue them across the ocean and burn their empire to ashes. To do so, she must place her faith in the Seventh Order: men and women who wield terrible powers, born of the Dark itself. Vaelin Al Sorna would sacrifice his life for his queen - and may yet have to. Only by unmasking the Volarians'' mysterious Ally can the tide of war be turned. To this end, Vaelin must travel deep into the icebound north, in search of a man who cannot die - and he must do it without the aid of his blood song, which has fallen ominously silent . . . Praise for Raven''s Shadow: ''Engrossing'' - Buzzfeed''Powerful'' - SFFWorld''Compelling'' - SFXBooks by Anthony RyanRaven''s ShadowBlood SongTower LordQueen of FireRaven''s BladeThe Wolf''s CallThe Black SongDraconis MemoriaThe Waking FireThe Legion of FlameThe Empire of AshesThe Covenant of SteelThe PariahThe MartyrThe TraitorWriting as A. J. RyanRed River Seven
- série
- Stín krkavce 3. díl z 4
- Další ze série
-
Stín krkavce
1. Blood Song
2. Pán věže
3. Královna ohně
4. Písně temnoty
- Nakladatel
- Little, Brown and Company
- Rozměr
- 198 x 130 x 52
- datum vydání
- 11.02.2016
- ean
- 9780356502519
- Vazba
- měkká vazba
- Hmotnost
- 564 g
- jazyk
- angličtina
- Počet stran
- 832
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-0-356-50251-9
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.5 z 5 73 hodnocení čtenářů
47× 5 hvězdiček 16× 4 hvězdičky 7× 3 hvězdičky 3× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Aneta Tvrdíková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Super kniha, nádherný příběh. I přesto, že je kniha tak tlustá by se dala přečíst jedním dechem.
Přečíst více -
Zrzek registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Bitva před branami Volaru, kdy je královna obklíčena na vysoké věži, z níž není úniku, byla pro mě nejintenzivnější scénou z celé knihy. Pochod přes ledové pláně Severu, bratr Frentis bojující s nočními můrami, šílená císařovna, krvavé bojové arény... Jen ubírám jednu hvězdičku za přílišné přeskakování z postavy na postavu na posledních 100 stranách knihy. Zkazilo mi to trochu celkový epický závěr. Jinak mě celá série Stín krkavce nadchla. S chutí si ji přečtu v budoucnu znovu.
Přečíst více -
Vendula Karásková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Opravdu, opravdu dobré, jako ostatně celá série. Nejvíce dostane ten začátek, samo dění ve Volaru a na Severu (chvíli to až připomíná Píseň ledu a ohně ;) ) už nebylo tak "wow, páni, jak se tohle mohlo..." ale spíš "logické". Je hodně patrné, že Vélin už jako hlavní postava skončil, asi nejvýraznější dějovolu linku má Lyrna a překvapivě Frentis (u kterého těžko říct, jestli dopadl šťastně, ale to už je nakonec subjektivní záležitost, za mě: nic moc, opravdu). Celkově je to velmi krvavý popis války, kde se autor nebojí už vynalézavého, ale hlavně masového zabíjení. Bohužel hlavních hrdinů se tato bouře moc netýká. Co musím vytknout je, že dost ochladli. Takže... čte se to jedním dechem, kdo se těšil na lidskou konfrontaci se možná občas bude cítit okraden, ale jako kronika války perfektní.
Přečíst více -
Atlantis registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Rozhodně nejslabší díl trilogie. Někdy je těch bitev prostě moc a je krásně vidět, jak se Ryan snažil každou nějak ozvláštnit, ale nebylo to ono.
Přečíst více -
Veronika registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Opravdu jedním dechem za 4 týdny s prací i se školou všechny tři díly serie. Naprostá pecka jedno z nejlepších fantasy. Klidně bych snesla další pokračování :)
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Místo na lásku: Lilly Lucas přináší povedený start nové série | RECENZE
-
Máme pro vás dárek: audioknihu „Honba za meteorem“ zdarma
-
Julie Caplinová vydá svou prvotinu i nový Romantický útěk
-
6 nejčtivějších únorových novinek
-
České vydání Alchemised: ilustrace a barevná ořízka potvrzeny. Předobjednávky spuštěny
-
Za hranicí času: kniha, u které budete chtít „ještě jednu kapitolu“ | RECENZE
-
Nevíte, co číst? Prolistujte si náš nový knižní katalog na jaro 2026
-
Neotvírat!!! Kouše! Proč děti tuhle knihu milují?
-
Kniha Azraelova – drsná, temná a překvapivě návyková | RECENZE
-
Filmová adaptace Vyhnání Gerty Schnirch už za pár dní na HBO. Podívejte se na trailer
-
10 tipů na romantické knihy, z kterých si sestavíte balíček 10 za 500,-
-
Urbex, smrt a švédský chlad – vítejte v Rezavém lese