2.5 z 5 hvězdiček
pevná vazba329 Kč
Běžně 399 Kč
Kniha ( pevná vazba )
319 Kč s DPH
Běžně 399 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Před stovkami let osud spojil životy démona Alastora, prince Podsvětí, a lidského chlapce Prospera Reddinga. V jednom lidském těle se teď vydávají do Podsvětí bojovat o vše, co je jim drahé. Odvěká rivalita i nesplacené dluhy musí jít stranou. Alastor se stává chlapcovým průvodcem temnou říší. Prosper je odhodlán zachránit svou sestru, a teď musí… Přejít na celý popis
Od koktavého knihomola přes revolucionáře a narkomana až po hvězdu filmového plátna. Poznejte život a dílo největšího pohodáře Hollywoodu!
Více informací
Před stovkami let osud spojil životy démona Alastora, prince Podsvětí, a lidského chlapce Prospera Reddinga. V jednom lidském těle se teď vydávají do Podsvětí bojovat o vše, co je jim drahé. Odvěká rivalita i nesplacené dluhy musí jít stranou. Alastor se stává chlapcovým průvodcem temnou říší. Prosper je odhodlán zachránit svou sestru, a teď musí ukázat, kolik je v něm odvahy.
I Alastora čeká boj. Jeho milovaný, hrůzostrašný domov pohlcuje Prázdnota a obyvatelé Podsvětí upírají své naděje k děsivé královně Pyře. Prosper spolu s čarodějkou Nelou v Podsvětí čelí neznámým nástrahám. Boje o záchranu rovnováhy ve světě vrcholí v Červánkově, kde všechno kdysi dávno začalo. V rozhodujícím momentu mají lidští hrdinové i temní panovníci Podsvětí poslední šanci dokázat, že mají srdce na správném místě. S pomocí přátel a rodiny, a když se nebojíme správných rozhodnutí, je totiž možné zvrátit i zdánlivě nevyhnutelný osud, obrátit list a začít psát nový příběh…
Poslední život prince Alastora mě velmi pobavil, dojal a jeho čtení bylo příjemně stráveným časem. Mít vlastní děti ve věku 4. až 7. třídy, určitě bych se jim příběh nebála dát přečíst (případně jim ho sama četla). Takhle oba díly série beru jako výborný tip na vánoční dárek pro mladé čtenáře, školní knihovnu nebo prostě každého, kdo má rád tajemno a pohádkové příběhy.
Lucie Dvořáková
4.5 z 5 10 hodnocení čtenářů
6× 5 hvězdiček 3× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5
5 z 5 hvězdiček Niara Kalla registrovaný uživatel
Kniha je napínavě a čtivě napsaná. Příběh propletený tajemnou minulostí je plný akce i chvilek na zamyšlení. Autorka má úžasně jemný styl psaní, takže jednoduchými slovy dokáže vysvětlit i složité věci. Byla jsem naprosto vtažena do příběhu a teď mám pocit jako bych místo knihy viděla film (živě se mi to odehrávalo před očima). Velice doporučuji úchvatný příběh plný tajemna a velkolepého konce.
Kniha, King Cool, 2021, 9788027700196
5 z 5 hvězdiček Michaela Budinská registrovaný uživatel Zakoupil produkt
Kniha je perfektní. Není nudná. Ba naopak. Rychle se člověk ponoří do děje který je protkaný celou knihou že se nemůže čtenář odtrhnout. Vřele doporučuju ;)
Kniha, King Cool, 2021, 9788027700196
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.