Podsvětí
Podsvětí - Michal Šefara Nedostupné

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Temná komora

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 99 Kč

Temná komora

V pražském metru se děje něco zvláštního. Výpadky světel, podivné oltáře v tunelech, ozvěny a stihomamy jsou však jen předzvěstí blížící se apokalypsy. Vedoucí techniků, starší muž přezdívaný Haďák, mladá úspěšná farmaceutička Nina, osudově přitahovaná metrem, a člen pořádkové policie pracující v metru nazývaný Kerber spolu na první pohled nemají… Přejít na celý popis

Richard Chizmar: Hon na Bubáka Někdo ve městě vraždí dívky a zohavuje jejich těla, aby je pak nechal obyvatelům na odiv. Ovšem podezřelí ani stopy neexistují a zoufalství roste... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

V pražském metru se děje něco zvláštního. Výpadky světel, podivné oltáře v tunelech, ozvěny a stihomamy jsou však jen předzvěstí blížící se apokalypsy. Vedoucí techniků, starší muž přezdívaný Haďák, mladá úspěšná farmaceutička Nina, osudově přitahovaná metrem, a člen pořádkové policie pracující v metru nazývaný Kerber spolu na první pohled nemají nic společného. Jejich vazby jsou však daleko hlubší a osud nasměroval jejich kroky do vražedné temnoty tunelů – za tajemnými Stíny i jejich nohsledy, kteří se nezastaví před ničím.Mysteriózní thriller Michala Šefary přináší zcela nový, neotřelý pohled na pražské metro, a po jeho přečtení už vám žádná ze stanic ani cesta tunely nebudou připadat stejně fádní jako předtím.

Sdílet 0

Nakladatel
Knižní klub
Rozměr
135 x 205
jazyk
čeština
Počet stran
352
Vydání
první
isbn
978-80-242-5625-2
Vazba
pevná vazba
datum vydání
1.01.2017
ean
9788024256252

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.2 z 5 11 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • 1 z 5 hvězdiček registrovaný uživatel

  Tohle bylo těžké šlápnutí vedle. V poslední době se snažím číst české autory, přeci jen – podporujme naše umělce. Ale Podsvětí je začátečnický nešvar – skvělá anotace, vynikající nápad, pokulhávající provedení. Pár lidí v mém okolí považuje konec za překvapivý, já to bohužel vidím jako výsledek blížící se uzávěrky.. Líbily se mi popisy metra, což na jednu stranu asi ocení hlavně lidé z Prahy.. Neskutečně iritující byla přemíra ,,huh“ v začátcích vět. Ostravák (nečekaně Ruda) působil dojmem retardovaného idiota, protože přepis ostravského dialektu se prostě nedá. Nápad skvělý, ale nedostatečně vysvětleno a celkově prostě ne. Ostatní knihy autora jsou vysoce hodnoceny, ale Podsvětí je prostě asi úlet.

  Kniha, Knižní klub, 2017, 9788024256252

 • 4 z 5 hvězdiček Lorenc registrovaný uživatel

  Je to pohádka. Ale dost dobrá. Nesmíte od toho nic čekat, je to skvělá jízda metrem. Navíc, spousta věcí, co autor popisuje ze života blízké budocnosti se děje s mrazivou přesností už dneska. Brr. A popisy metra skvělé, nikdy by mě to nenapadlo, co tam jde vidět, když procházím stanicemi.

  Kniha, Knižní klub, 2017, 9788024256252

 • 3 z 5 hvězdiček Zuzana Kšírová registrovaný uživatel

  Líbil se mi nápad, kniha se četla dobře a byla snadno pochopitelná, napínavá a jako cestující v metru jsem některé části hodně prožívala, celkově bych podpořila českého autora a doporučuji knihu přečíst už jen z důvodu, že příběh byl z mého pohledu originální :)

  Kniha, Knižní klub, 2017, 9788024256252

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora