Když dark romance píše muž: Dominik Fiala o erotice, fantasy a toxické lásce
Dark romance je žánr, kterému dominují především autorky. Dominik Fiala do...
Poškozené
Stav Velmi dobrý
Vada Poškrábaný, odřený, natržený a zašpiněný přebal, poškrábané desky, odřená předsádka, zašpiněná ořízka.
Kniha ( pevná vazba )
Na produkt nelze uplatnit slevu.
59 Kč s DPH
Jsme transparentní
Nádherný cestopis, který vás zavane do mrazivých končin, a to nejen autorovým poutavým vyprávěním, ale také jedinečnými fotografiemi, jež na expedicích pořídil. Kniha Na vlnách je cestopis českého fotografa Václava Šilhy. Zachycuje tři dobrodružné expedice z let 2010 až 2014, kdy se vydal s hrstkou odhodlaných přátel do mrazivých oblastí… Přejít na celý popis
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher5.0 z 5 hvězdiček
Voucher5.0 z 5 hvězdiček
VoucherNádherný cestopis, který vás zavane do mrazivých končin, a to nejen autorovým poutavým vyprávěním, ale také jedinečnými fotografiemi, jež na expedicích pořídil. Kniha Na vlnách je cestopis českého fotografa Václava Šilhy. Zachycuje tři dobrodružné expedice z let 2010 až 2014, kdy se vydal s hrstkou odhodlaných přátel do mrazivých oblastí Jižní Georgie, Antarktidy a Sandwichových ostrovů. Na lodi světoznámého a svérázného kapitána Jeroma Ponceta objevují známější i civilizací zcela nedotčená místa. Bojují nejen s mořskou nemocí, nespoutanými živly, ale také s neústupnými lachtany, kteří si zuřivě střeží svá území. Fotografie dokumentující čistotu přírody, její rozmanitost i surovost jsou nedílnou součástí svědectví o cestách na jih, stejně jako momenty zachycující život na palubě jachty. Mimochodem, fotografie z první expedice do Jižní Georgie se spícím Jeromem a rypoušem sloním, který s otevřenou tlamou zkoumá lidského vetřelce, obletěla svět. Stejně jako záběry zachycující skupinu kosatek při nácviku lovu z té následující. Nechte se unést vyprávěním o mrazivých místech a jejich obyvatelích. A možná budete stejně jako autor od prvního okamžiku, písmena a snímku až do toho posledního fascinováni nádherou těchto končin.
5.0 z 5 3 hodnocení čtenářů
3× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
eva_skala registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Cestopis není můj šálek kávy, ale tento mile překvapil. Vždy krátký příběh a k tomu krásná fotografie. Na večeři oddech po práci značka ideál. Doporučuji!
Miluše Křečková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Cestopis s nádhernými fotografiemi. Poutavé krátké vyprávění.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Dark romance je žánr, kterému dominují především autorky. Dominik Fiala do...
Po úspěšné Andulce Andule, se kterou Patrik Hartl v roce 2024 poprvé...
Sarah J. Maasová hodila fanouškům kost, a to pořádně velkou. Ze svého...
Jít k doktorovi je pruda. Při vstupu do nemocniční budovy se vzdávám...
My, fanoušci Marvelu teď rozhodně nemáme čas se nudit. Sotva jsme se...
Podcast Buď inspirující pokračuje další epizodou! Tentokrát Klára...
Po třech hodinách skončila projekce, sál se ponořil do ohlušujícího...
Prázdniny ještě zdaleka nekončí, ale váš seznam míst, která jste chtěli...
Musela přijít žena a ukázat mi cestu. Já, sudetský redneck, jsem viděl...