Marťanská kronika

Autor Ray Bradbury

Kniha ( pevná vazba )

Jak prohrát maraton

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 699 Kč dárek zdarma v hodnotě 279 Kč

Jak prohrát maraton

Jeans Story - Retro Blue

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 219 Kč

Jeans Story - Retro Blue

Šestadvacet volně spojených povídek líčí budoucí kolonizaci Marsu. Celou knihou prostupuje zvláštní touha po dálkách, nostalgie a smutek nad pádem martského ráje, který lidé ničí od svého prvního přistání na písečné planetě. Když Marťanská kronika v roce 1950 vyšla, fanoušci sci-fi většinu povídek znali z časopiseckých vydání, ale pro běžného… Přejít na celý popis

Lauren Asher: Láska na oko On je ředitel rodinného impéria. Ona je jeho asistentka. Declan a Iris se pustí do riskantní hry o dědictví, kde falešné manželství může vést k nečekaně opravdovým citům. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Šestadvacet volně spojených povídek líčí budoucí kolonizaci Marsu. Celou knihou prostupuje zvláštní touha po dálkách, nostalgie a smutek nad pádem martského ráje, který lidé ničí od svého prvního přistání na písečné planetě. Když Marťanská kronika v roce 1950 vyšla, fanoušci sci-fi většinu povídek znali z časopiseckých vydání, ale pro běžného čtenáře byla kniha naprostým zjevením. A Bradburyho science fiction se rázem stala žádanou i ve „vysokých literárních kruzích“.

Sdílet 0

Nakladatel
Plus
Rozměr
130 x 200
Vydání
6
jazyk
čeština
Počet stran
288
Původní název
The Martian Chronicles
datum vydání
1.02.2022
isbn
978-80-259-0727-6
Vazba
pevná vazba
Původní jazyk
angličtina
datum dotisku
16.08.2021
ean
9788025907276

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.3 z 5 19 hodnocení čtenářů

11× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Monika registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Knížka mě hodně bavila. Bylo něco úplně jiného než jsem byla zvyklá, takže jsem nevěděla do čeho jdu. Naštěstí se spisovatel trefil do mého vkusu a celý fantasy příběh byl skvělý. Za mě knížka vhodná pro kluky i holky:)

  Přečíst více
 • Anonym registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  První polovina knihy, kdy objevují, je naprosto perfektní. Druhá polovina mě však moc neoslovila. Proto jen tři hvězdy Ale doporučuji všemi deseti

  Přečíst více
 • Tom registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček

  Hrozná kniha, absolutně nesouvisející, nudné a nelogické příběhy, postrádající jakýkoliv smysl a uvěřitelnost. Na konci přichází frustrace z nedokončení ani jednoho příběhu...každou povídku čekáte že nějak skončí nebo se na konci alespoň prováže s jiným příběhem což nenastane. Oproti "451 stupňů Fahrenheita" od stejného autora což je skvělé dílo je "Marťanská kronika" absolutní dno a brak.

  Přečíst více
 • Kateřina Strýčková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Povídkové knihy moc nemusím, ale již po druhé (poprvé u knihy Homunkulus aneb...) jsem opravdu ráda, že jsem po takové knize sáhla! Jedinečné příběhy z povrchu Marsu o jeho původních i kolonizovaných obyvatelích. Myslím, že nesmí chybět v knihovničce žádného fanouška sci-fi.

  Přečíst více
 • Věra Frajerová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Bradburyho fantazie, zvláštní poetika i napětí, korunované skvělým překladem... Nádhera.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 312 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora