Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Kniha ( pevná vazba )
339 Kč s DPH
Běžně 379 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Elena má skvělou rodinu. S manželem Alešem jsou spolu už více jak 15 let a vychovávají pětiletého syna Tobiáše. Všechno se zdá být v pořádku, dokud Elena nezjistí, že ji Aleš podvádí s kolegyní Anetou. V tu chvíli se roztočí kolotoč událostí, který Elenu dovede nejen k názoru, že si za manželovu nevěru může sama, ale donutí ji přehodnotit vše,… Přejít na celý popis
Elena má skvělou rodinu. S manželem Alešem jsou spolu už více jak 15 let a vychovávají pětiletého syna Tobiáše. Všechno se zdá být v pořádku, dokud Elena nezjistí, že ji Aleš podvádí s kolegyní Anetou. V tu chvíli se roztočí kolotoč událostí, který Elenu dovede nejen k názoru, že si za manželovu nevěru může sama, ale donutí ji přehodnotit vše, o čem byla do té doby skálopevně přesvědčená. Začne podnikat kroky k nápravě manželství, ale netuší, že ji zavedou do míst, ze kterých již nebude návratu.
4.8 z 5 6 hodnocení čtenářů
5× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Df registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Knížku jsem přečetla za jeden večer a část noci, vytáhla mě opravdu do děje a nic nebylo jak se zprvu zdálo. Bezva čtení
Lenka Protivanská registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Manželství jako Špatný vtip je velmi čtivá kniha inspirovaná životem. S nadhledem a jemným humorem vypráví o manželství, vztazích a nevěře. Přestože se dotýká citlivých témat, kniha neztrácí lehkost a dokáže čtenáře nejen přimět k zamyšlení, ale i pobavit.
T registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Nejvíce na knize oceňuji, že i když se jedná o situace, které zažije v životě téměř každý. Je napsaná poutavě, vtipně, děj vás na začátku chytne a nespustí až do konce. Super čtení, snad se od autorky brzy dočkáme další knihy, která bude minimálně stejně dobrá :)
Eva Francová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Elena a Aleš jsou spolu už patnáct let, mají pětiletého syna a vše se zdá být v pořádku, ale jen do té doby, než Elena odhalí jeho nevěru. Tím se roztočí kolotoč událostí, ze kterého nepůjde vystoupit. Jelikož ráda objevuji nové české autory, bylo jasné, že když se mi do rukou dostala tato kniha, tak si ji přečtu. A dobře jsem udělala, i když ze začátku to vypadalo, že s Elen nebudeme úplně kamarádky. Elen totiž byla od začátku na ránu a jak mě štvala, tak jsem si k ní nemohla najít cestu. Přiznám se, že mi přišly i některé věty lehce krkolomné a k tomu humor, který v knihách úplně nevyhledávám a já se opravdu lekla, že tahle kniha nebude pro mě. Ale to se vše brzy změnilo. Na autorčin styl jsem si hned zvykla, Elen se začala měnit do takové podoby, která mi byla bližší, a i humor tam byl takový, že jsem se pobavila. Je to kniha ze života, ve které se můžete najít. Je tu spousta vážných témat, ale mnohdy jsou proložené vtipem tak, že se u toho nebudete trápit, naopak se zasmějete tomu, jak i taková nemilá situace může dopadnout. I přes začáteční „problémy“ jsem se nakonec do knihy začetla natolik, že jsem ji přečetla za jeden den. Dostala jsem od ní přesně to, co od knih očekávám – emoce. Takže ano, tuhle knížku vám můžu doporučit.
Monika Sodomkova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Velice čtivá , zábavná a napínavá knížka, která se čte s radostí a lehkostí. Dokáže rychle zaujmout a vtáhnout do děje. Určitě potěší každého čtenáře. Knížku doporučuji
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.