4.6 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Dostupné u dodavatele
- Doručení V úterý 20. 1. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
299 Kč s DPH
Jsme transparentní
An uplifting and unforgettable read that will make you fall in love with life again . . . 'You can never go wrong with Christina Lauren!' Paige Toon'A true joy from start to finish' Kristin Harmel Macy is settling into an ambitious if emotionally tepid routine: work hard as a new paediatrics resident, plan her wedding to an older,… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Seven Husbands Of Evelyn Hugo
-
We were liars
-
This Summer Will Be Different
-
The Love Hypothesis
-
Love Redesigned
-
A Good Girl's Guide to Murder
-
Yours Truly
-
The Way I Used to Be
-
You and Me on Vacation
-
If He Had Been with Me
-
Things We Left Behind
-
Better Than the Movies
-
Picking Daisies on Sundays
-
Normal People
-
The American Roommate Experiment
-
Practice Makes Perfect
-
As Good As Dead
-
Things We Hide From The Light
-
Meet Me at the Lake
-
Good Girl, Bad Blood
-
Daisy Jones & The Six
-
Happy Place
-
Nothing Like the Movies
-
Love Unwritten
An uplifting and unforgettable read that will make you fall in love with life again . . . 'You can never go wrong with Christina Lauren!' Paige Toon'A true joy from start to finish' Kristin Harmel Macy is settling into an ambitious if emotionally tepid routine: work hard as a new paediatrics resident, plan her wedding to an older, financially secure man, keep her head down and heart tucked away. But when she runs into Elliot - the first and only love of her life - the careful bubble she's constructed begins to dissolve. Once upon a time, Elliot was Macy's entire world - growing from her gangly teen friend into the man who coaxed her heart open again after the loss of her mother . . . only to break it on the very night he declared his love for her. Told in alternating timelines between Then and Now, teenage Elliot and Macy grow from friends to much more - spending weekends and lazy summers together reading books and talking through their growing pains and triumphs. As adults, they have become strangers to one another until their chance reunion. Although their memories are obscured by the agony of what happened that night so many years ago, Elliot will come to understand the truth behind Macy's decade-long silence, and will have to overcome the past and himself to revive her faith in the possibility of an all-consuming love. The heart-breaking and heart-warming read from No. 1 international bestselling author Christina Lauren, author of The Unhoneymooners and The Soulmate Equation. Find out why readers LOVE Christina Lauren:'Pure, irresistible magic from start to finish' Emily Henry'Heartbreaking and hopeful' Amy Reichert'Pure joy' Sally Thorne'What a joyful, warm, touching book! This is the book to read if you want to smile so hard your face hurts' Jasmine Guillory'(A) tender story of first love, mature love, and the people who change us in the best possible ways' Washington Independent Review of Books'A coming-of-age tale exquisitely blended with second-chance love' RT Book Reviews'This is the angsty, emotional book from Christina Lauren that will break your heart into a million pieces' Goodreads 'This book will reel you in with the beauty of first love' Goodreads
- kategorie
-
Knihy »
Cizojazyčná literatura »
English literature »
Fiction and Literature »
Contemporary Fiction
- Nakladatel
- Little, Brown and Company
- Rozměr
- 197 x 129 x 31
- datum vydání
- 2.10.2018
- ean
- 9780349417561
- Počet stran
- 432
- Hmotnost
- 286 g
- jazyk
- angličtina
- Vazba
- měkká vazba
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-0-349-41756-1
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.3 z 5 43 hodnocení čtenářů
20× 5 hvězdiček 17× 4 hvězdičky 4× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
ZH registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Ze začátku pomalý trochu nudný děj, 1x přečtení stačilo
Přečíst více -
Veronika registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Tohle bylo místy tak smutné, že jsem neměla dobrý pocit, ani když jsem to dočetla a skončilo to happyendem. Hlavní hrdinové se seznamují už jako děti. Kamarádství přeroste v lásku. Dojde i na první malá a pak velká srdeční zklamání. Následují tragické události a to takové, se kterými se člověk nevyrovná ani po letech. Rozhodně to v člověku vzbudí velmi silné emoce. Jen se mi to nechce už znova číst.
Přečíst více -
Alžběta Hrubá registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Musím říct, že jsem ji přečetla jedním dechem. Spíše je určena pro ženy, které mají rády trochu spicy knihovnu a nepotrpí si na perfektním a velmi dramatickém ději. Bylo to velmi milé poklidné čtení s nádechem červené knihovny, takže určeno přímo pro mě. :)
Přečíst více -
MARTINA (b.reads) registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
"I never got to fall out of love. I just had to move on." Kniha obletěla opět celým internetem a tudíž jsem měla očekávání dost veliká. No asi bych se měla už ponaučit, že ne vždy se to očekávání naplní. Jediné co můžu dodat je, že to bylo opravdu milé čtení. To je bohužel to jediné slovo, které mě po dočtení knihy napadlo. Musím se i přiznat, že jsem od těchto autorek četla pouze jednu knihu (Každá ráda kamaráda, která byla vážně super), protože mi jejich styl psaní moc nesedí. Taky mi strašně dlouho trvalo se do knihy začíst. Elliot byl úžasný, hlavně v kapitolách z minulosti. O těch jeho chybách raději pomlčím. Macy v minulosti byla super, v přítomnosti už tolik ne. Nebudu komentovat její chování v přítomnosti, protože jsem jí vážně nechápala. Každopádně jsem s ní soucítila ohledně úmrtí jejích blízkých. Jejich vztah byl jedna velká překážka přes kterou se sice dostali, ale trvalo jim to sakra dlouho. Za mě to byla kniha na jedno přečtení a konec. Znovu si to už asi nepřečtu, protože bych se v tom akorát plácala. Typická jednohubka :).
Přečíst více -
Micinkaa registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Moc jsem se na tuhle knížku těšila, protože jsem viděla nějaký videa o tom,jak lidi pohltila a podle jejich slov jim vzala duši.Upřímně ale už jen přebal knížky je jedna velká katastrofa.Proč to prostě nemůže zůstat, tak jak to vyšlo v zahraničí? Nemám moc ráda,když se knížky přelívájí ze součástnosti do minulosti,ale zároveň když to někdo umí napsat tak mi to nevadí.Bohužel tady to tak nebylo.Přítomnost naprostá stereotypní nuda ,paradoxně to zachraňovala ta minulost.Plus nevím jestli to může být i špatným překladem,ale ten příběh byl zas prostě hrozně uspěchaný.Plynulo to nepřirozeně rychle. Nevidím se s někým 11 let a i když to byla sebevětší láska ,tak přece se lusknutím prstu nepodělám a nezačnu utíkat zpět k něčemu co už jsem znala.Kdybych věděla že je to,to správné tak přece nikdy od toho člověk neodejdu.No suma sumárum nevybrala jsem si na začátek roku 2026 moc dobrou knížku na čtení.Jsem víc než za půlkou,ale asi zase bohužel knížku odložím,protože zbytečně nad ní trávím čas,když mě nebaví.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
10 nejprodávanějších e-knih roku 2025 u Knihy Dobrovský
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Proč je Neklidný hrob zatím nejlepší knihou Kateřiny Šardické? | RECENZE
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Drby z Olympu - skvělý nadčasový komiks, který si nejde nezamilovat! | RECENZE
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Dohoda růží – vílí intriky, elegance a srdce rozsekané na tisíc kousků | RECENZE
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE