Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Kniha ( pevná vazba )
Na produkt nelze uplatnit slevu.
229 Kč s DPH
Běžně 449 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Nejnižší cena před akcí: 402 Kč
Při zaslání zboží balíčkem
K nákupu nad 1699 Kč dárek zdarma v hodnotě 198 Kč
Stalinova baletka - Příběh odvahy a boje o přežití v sovětském Rusku
Nepřehlédněte! Tento produkt je zařazen do Akce Výprodej od Euromedie do 31.1.2027
V tomto fascinujícím vyprávění představuje terapeutka Catherine Gildinerová svých pět, podle jejích vlastních slov, nejhrdinštějších a nejpamátnějších pacientů. Patří mezi ně: úspěšný hudebník z první generace čínských přistěhovalců, který trpí sexuální dysfunkcí; mladá žena, kterou v devíti letech opustil otec spolu s mladšími… Přejít na celý popis
V tomto fascinujícím vyprávění představuje terapeutka Catherine Gildinerová svých pět, podle jejích vlastních slov, nejhrdinštějších a nejpamátnějších pacientů. Patří mezi ně: úspěšný hudebník z první generace čínských přistěhovalců, který trpí sexuální dysfunkcí; mladá žena, kterou v devíti letech opustil otec spolu s mladšími sourozenci v izolované chatě uprostřed zimy; a okouzlující workoholička, jejíž narcistická, zanedbávající matka ji každé ráno v dětství vítala slovy: „Dobré ráno, Příšero.“
Každý pacient představuje záhadu, která bude vyřešena až po letech. Pacienti hledají pomoc terapeuta, aby překonali bezprostřední životní problém, ale zjišťují, že zdroj jejich utrpení je již dlouho pohřben v nich a musí být vynesen na světlo. Všech pět pacientů ztělesňuje sebereflexi, stoicismus, vytrvalost a odpuštění, protože se neochvějně snaží čelit pravdě. Gildinerová popisuje své cesty s nimi dojemně, pronikavě a místy velmi vtipně.
Kniha Dobré ráno, Monstrum přináší téměř neotřelý pohled do zákulisí terapeutické ordinace a ukazuje, jak tento proces dokáže vyléčit i ta nejnepředstavitelnější zranění.
0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....