4.6 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( pevná vazba )
- Dostupné u dodavatele
- Doručení Do 20. 4. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
899 Kč s DPH
Jsme transparentní
Augustus Everett is an acclaimed author of literary fiction. January Andrews writes bestselling romance. When she pens a Happily Ever After, he kills off his entire cast. They're polar opposites. In fact, the only thing they have in common is that for the next three months they're living in neighboring beach houses, broke and bogged down… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Novinka Lights Out: Posedlá
-
Bestseller Připravujeme Encantra
-
Bestseller Kde je Molly?
-
Bestseller Horská bouda, která zanikla
-
10 ZA 500,- Chemie lásky
-
Bestseller Novinka Finta na soupeře
-
Lights Out
-
10 ZA 500,- Jak si najít zámožného manžela snadno a rychle
-
10 ZA 500,- Jak svést dámu na scestí snadno a rychle
-
10 ZA 500,- Královský život
-
10 ZA 500,- Srdcové eso
-
Lights Out
-
Caught Up
-
10 ZA 500,- Prokletý polibek
-
Bestseller Připravujeme Unrivaled
-
10 ZA 500,- Ex na koštěti
-
10 ZA 500,- Nekonečný pád: Vzhůru nohama
-
Alchemised
-
10 ZA 500,- Země vdov
-
10 ZA 500,- Spřízněná znamení zvěrokruhu
-
AKCE Svatý ostrov
-
10 ZA 500,- Hra na přání
-
Bestseller Long Game
-
Bestseller Tajemství všech tajemství
Augustus Everett is an acclaimed author of literary fiction. January Andrews writes bestselling romance.
When she pens a Happily Ever After, he kills off his entire cast.
They're polar opposites.
In fact, the only thing they have in common is that for the next three months they're living in neighboring beach houses, broke and bogged down with writer's block.
Then one hazy evening, one thing leads to another and they strike a deal designed to force them out of their creative ruts: Augustus will spend the summer writing something happy, and January will pen the next Great American Novel. She'll take him on field trips worthy of any rom-com montage, and he'll take her to interview surviving members of a backwoods death cult (obviously). Everyone will finish a book and no one will fall in love.
Really.
- Nakladatel
- Not Stated
- Rozměr
- 235 x 163 x 28
- datum vydání
- 1.10.2024
- ean
- 9780593817414
- Vazba
- pevná vazba
- Hmotnost
- 738 g
- jazyk
- angličtina
- Počet stran
- 400
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-0-593-81741-4
-
Helena Kubelková
Tenhle příběh mě opravdu chytil za srdce! A hrozně mě bavil. Nechápu, jak se autorce podařilo zkombinovat tak chytlavou zápletku s naprostým slaďákem a ještě k tomu přidat špetku z erotického románu. Navíc k tomu přibalit vtipnou a ironickou hlavní hrdinku a sexy bručouna, jejího souseda. Líbila se mi přímočarost celé knížky, nikde to nedrhlo a děj krásně plynul a já se každý večer těšila, až si zase kousek přečtu. Nikde nebylo nic navíc, co byste měli prostě chuť přeskočit.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.1 z 5 39 hodnocení čtenářů
19× 5 hvězdiček 10× 4 hvězdičky 6× 3 hvězdičky 3× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5
-
Veronika registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Skvělé letní čtení s kapkou humoru.
Přečíst více -
Kateřina Prochazkova registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček
Měla jsem na knížku až moc velké očekávání. Na začátku jsem byla znuděná, ale říkala jsem si, že se určitě něco nepředvídatelného stane, proto jsem četla dál. Nestalo se. Přesně jak jsem čekala, January se zamilovala a Gus do ní také. Nepředvídatelné byli možná tak random názvy jako Nový Eden, nebo zmínění labradoritu atd. Tuto knížku jsem si pořídila kvůli Tiktoku. Nestojí to za to. Nešlo mi do ní proniknout citově. Nebyla jsem v tom příběhu já. Takové to když v příběhu jakoby žijete. U ní jsem se cítila, jakobych celý příběh sledovala z povzdálí.
Přečíst více -
pleplova_reads registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Hledáte ideální letní čtení k vodě? Tak tohle je to pravé. Emily Henry mě opět nezklamala. Tahle knížka měla všechno. Byla vtipná, romantická, s dobrou zápletkou, neobsahovala moc klišé a měla plynulý děj. Ani chvilku jsem se při čtení nenudila. Všechny postavy, hlavní i ty vedlejší, jsem si okamžitě zamilovala. Dynamika mezi hlavními postavami, January a Augustem, byla skvělá. Jejich rozhovory mě neskutečně bavily, nejednou jsem se smála opravdu nahlas. Co nesmím opomenout zmínit je fakt, že miluju jejich jména. Jakožto člověk narozený v lednu jsem se zamilovala do January, jakožto milovník léta jsem se zamilovala i do jména Augustus. Dva naprosté protiklady, leden a srpen, přesto se k sobě tak moc hodí.❤️ Autorka je génius. Líbil se mi mimo jiné i ten celkový námět knihy. Že si dva spisovatelé díky sázce prohodí žánry a napíšou knihy, které jim nejsou vůbec podobné. Ona píše romány pro ženy se šťastným koncem, kdežto on píše klasické romány, které Vám zanechají akorát šrám na duši a rozhodně nekončí šťastně. January i Gus měli i své vedlejší příběhy, které se postupně odhalovaly a dodaly hlavnímu dění šťávu. Naprosto parádní 5👑 letní čtení. Ať už jste doma v posteli, na křesle, na lehátku u vody nebo u moře, tahle kniha by Vás neměla minout. Hodnocení goodreads: 4.01⭐ Pro více mých recenzí mě můžete sledovat na Instagramu @pleplova_reads
Přečíst více -
Martina Renová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Hezka knizka, vic se mi libila od autorky kniha Knihomolove, proto davam o hvězdičku min. Furt pise o spisovatelích ci jejich agentech a vzdy je tam muz, se kterym ma drive problem.. je to dost podobné, neumi prijit s necim novym ..skoda, ale jinak hezky ctive, min vtipne nez knihomolove, ale nebude to patřit mezi moje nej
Přečíst více -
@books_by_dee registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
K této knize jsem se dostala díky Tik Toku, kde všichni na knihu pěli chválu. No, já měla se čtením hrozný problém. Šla jsem do toho asi s velkým očekáváním, ale hrozně jsem se nudila a přemáhala jsem ke čtení. Některé pasáže mě přišly úplně zbytečné (ten kult hlavně) a vůbec jsem se nemohla najít v hlavních postavách. Vůbec ve mě nevyvolávala ty pocity, která romantická knížka má.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Spalující rivalita: hokejová romance, která si podmanila čtenáře i diváky | RECENZE
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Klára Vajnerová: „Ráda si představuji, že jsem kmotrou knih“ | DOBRÝ ROZHOVOR
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR
-
I tentokrát jsme Obchodníkem roku s knihami. Děkujeme, že jste u toho s námi!
-
Knižní veletrh v Londýně – den třetí: Poklady místních knihkupectví