4.7 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení V pátek 16. 1. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
319 Kč s DPH
Běžně 399 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Chcete mít tento produkt za 300 Kč? Kupte ho ve výhodném balíčku Bylo nebylo jedno zlomené srdce
Každý výtisk z prvního nákladu knihy obsahuje také Dobrou záložku 125 – Kouzlo NÁPOJE LÁSKY.Poté, co ji Jacks neboli Srdcový princ zradí, se Evangelína Ryšavá zařekne, že mu už nikdy nebude důvěř… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
10 ZA 500,- Hra na přání
-
Bestseller Manželství
-
Bestseller Tajemství všech tajemství
-
AKCE Z krve a ohně
-
Bestseller Čas vos
-
10 ZA 500,- Deníky apatykářky 2
-
Bestseller Když se líhne měsíc
-
Bestseller Little Stranger: Utíkej, holčičko
-
10 ZA 500,- Vražda ve mlýně
-
Bestseller Hunting Adeline: Hon na Adeline
-
AKCE Pod ochranou
-
10 ZA 500,- Deníky apatykářky 1
-
Bestseller Připravujeme Noc vendety
-
10 ZA 500,- Po stopách Jacka Rozparovače
-
Bestseller Onyxová bouře
-
Bestseller Nevracej se pro mě
-
Bestseller Fantasma
-
Bestseller Bezohledná
-
Bestseller Haunting Adeline: Stíny nad Adeline
-
Bestseller Její duše napospas
-
Bestseller Kavka & Řezník
-
AKCE Prokletí hříchů
-
Bestseller Nevracej se pro mě
-
AKCE Královský příchod na svět
Každý výtisk z prvního nákladu knihy obsahuje také Dobrou záložku 125 – Kouzlo NÁPOJE LÁSKY.
Poté, co ji Jacks neboli Srdcový princ zradí, se Evangelína Ryšavá zařekne, že mu už nikdy nebude důvěřovat. A protože nyní objevila vlastní kouzelné schopnosti, je přesvědčená, že se jí podaří znovu získat šanci na život šťastně až navěky, o který ji Jacks připravil.
Když se však ukáže, že byla uvalena nová strašlivá kletba, nezbyde Evangelíně nic jiného než se pustit na tenký led a uzavřít se Srdcovým princem další dohodu. Tentokrát se však pravidla změní. Jacks není jedinou hrozbou, před kterou se musí mít Evangelína na pozoru. Dokonce by mohl být tím jediným, komu může doopravdy věřit, a to i navzdory tomu, že ho nemůže vystát.
Kouzlo lásky, které Evangelíně převrátilo život vzhůru nohama, vystřídá kýmsi seslaná vražedná kletba. Aby se ji Evangelíně s Jacksem povedlo zlomit, budou muset vytáhnout do boje se starými přáteli i novými nepřáteli a magií, jež si pohrává s jejich myšlenkami i srdci. Evangelína odjakživa svému srdci věřila, nyní si však přestává být jistá, že se na něj může spolehnout.
- série
- Bylo nebylo jedno zlomené srdce 2. díl z 3
- Další ze série
-
Bylo nebylo jedno zlomené srdce
1. Once Upon a Broken Heart
2. Balada o nešťastných koncích
3. Kletba pravé lásky
- kategorie
-
Knihy »
Beletrie »
Young Adult »
Fantasy a horory
- Témata
- romantasy princ pohádková tématika
- Nakladatel
- King Cool
- Rozměr
- 135 x 205 x 32
- Původní jazyk
- angličtina
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 368
- Hmotnost
- 474 g
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-277-4019-2
- Vazba
- pevná vazba
- Původní název
- The Ballad of Never After
- datum vydání
- 6.05.2025
- ean
- 9788027740192
-
Anastasja Vištalová
Existují příběhy, které vás ukolébají do bezpečné jistoty šťastných konců. A pak je tu Stephanie Garber a její Balada o nešťastných koncích - druhý díl série, která se nebojí roztříštit pohádky na kusy a znovu je vzkřísit z popela jako fénixe. A přitom… vás pohltí stejně jako ty nejklasičtější romance s princeznou, zakletou věží a kletbami, které mohou být i darem. Znovu se ocitáme v kouzly prosyceném Severu, kde Evangelina Ryšavá kráčí ve stopách svého zlomeného srdce, ale tentokrát už není naivní dívkou, která hledá pohádkový konec. Je dívkou, která ztratila víru v lásku a začíná chápat, že pohádky bývají často krvavější, než jak nám je vyprávěli. A právě to dělá z Balady o nešťastných koncích něco víc než obyčejné YA fantasy. Je to kniha, která se ptá, kolik bolesti je člověk ochoten unést, aby znovu uvěřil v naději.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.8 z 5 415 hodnocení čtenářů
339× 5 hvězdiček 64× 4 hvězdičky 11× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5
-
Sirael registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Kdybych mohla dát víc hvězdiček, okamžitě jich napařim 10 :D Tohle bylo tak úžasný! Musím rychle plašit 3. díl a doufám že Apollovi urhne Jacks hlavu
Přečíst více -
Anastejša registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Tahle kniha! … tahle kniha mě rozbila. Na milion kousíčků. Dlouho jsem u knihy neřvala jak malý dítě, kterému nekoupili lízátko. A dlouho jsem nezažila takový kolotoč emocí, puberťáckou naději, kdy se s hlavní hrdinkou chytáte každého zlomeného stébla naděje, u kterého víte, že se stejně utrhne, ale zrovna teď doufáte, že se to nestane! A takhle asi tisíckrát za sebou, kdy vám kniha podá to stéblo, vy se chytnete a ono se utrhne. Toť můj pocit z týhle knihy. A konec? Ten vám stéblo už nepodá, tam přijde ten, kdo vám ho s výsměchem podává, vezme vám duši, rozmačká ji jako papír, u toho si ukousne a vrátí zpět. A stále tam to sebemenší zrníčko naděje doutná! Neskutečný. Tohle je kniha, na kterou nikdy nezapomenu. Budu ji moct číst dokola do konce svého života a vždy se k ni budu vracet. Tohle je mistrovský dílo, který jsem snad ještě neviděla ani nezažila.
Přečíst více -
Pavlína Kořínková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Miluju miluju miluju! Nejraději bych dala nekonečno hvězdiček!! Jacks je prodte milacek zatímco Apollo mi pěkně leze a nervy. Asi umru do té doby než přeloží 3 díl
Přečíst více -
Šárka Moravcová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Prostě wau
Přečíst více -
lenka_konvalinka12 registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
nejlepsi kniha z trilogie acfbh
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
10 nejprodávanějších e-knih roku 2025 u Knihy Dobrovský
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Proč je Neklidný hrob zatím nejlepší knihou Kateřiny Šardické? | RECENZE
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Drby z Olympu - skvělý nadčasový komiks, který si nejde nezamilovat! | RECENZE
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Dohoda růží – vílí intriky, elegance a srdce rozsekané na tisíc kousků | RECENZE
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE