0.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( pevná vazba )
- Skladem 3 ks
- Doručení Ve středu 7. 1. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
357 Kč s DPH
Běžně 399 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
V souvislosti s 20. výročím mučednické smrti P. Ladislava Kubíčka, které připadá na 11. září 2024, vychází tato zásadní kniha již ve 4. vydání. O svou vzpomínku na P. MUDr. Ladislava Kubíčka se chtěly podělit stovky lidí. Marie Svatošová jejich dopisy zpracovala a poskládala z nich vzpomínkovou knihu. Text je doplněn více než stovkou… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Panna Maria Guadalupská
-
Prolitá krev
-
Život
-
Svatá Filoména - Tichá růže mučednictví
-
Naděje Autobiografie
-
Jako bychom dnes zemřít měli
-
Když za nás Bůh netahá kaštany z ohně
-
Člověk musí hořeti
-
Prolitá krev
-
Prolitá krev
-
Malá cesta Terezie z Lisieux
-
Hrdinou se člověk nerodí, ale stává
-
Josef Kordík
-
V klášteře
-
Planoucí srdce - Svatý Carlo Acutis
-
Papežové moderního věku
-
Zázraky Terezie z Lisieux
-
V setmělém horizontu
-
Deník venkovského faráře
-
Tvořit nové věci
-
Biskup na snowboardu
-
Země bez obzoru
-
Říkali mu Pistolník
-
Bratr František
V souvislosti s 20. výročím mučednické smrti P. Ladislava Kubíčka, které připadá na 11. září 2024, vychází tato zásadní kniha již ve 4. vydání.
O svou vzpomínku na P. MUDr. Ladislava Kubíčka se chtěly podělit stovky lidí. Marie Svatošová jejich dopisy zpracovala a poskládala z nich vzpomínkovou knihu. Text je doplněn více než stovkou fotografií, úryvky z dopisů a zápisky těch, kteří se u Ladislava zpovídali a radili se s ním. Podařilo se tak zachytit vrstevnatou a charismatickou osobnost muže z rodu, který je dnes téměř na vymření: z rodu opravdových duchovních průvodců.
"V posledním roce života Ladislav mluvil o své blížící se smrti hodně často. Když jsem toho už měla dost, zeptala jsem se: „Proč mi to pořád děláš? To mě na to chceš připravit, abych pak nevyváděla, nebo co?“ Pro odpověď nešel daleko: „To by mi bylo hodně líto, kdybys pro mě aspoň dva dny nebrečela.“ Uplynul celý rok a já jsem si ty dva povolené dny ještě nepotřebovala vybrat. Přirozeným způsobem si to vysvětlit nedovedu. Když mě 11. září 2004 po ránu zastihla telefonická zpráva o vraždě třebenického faráře, nevěřila jsem vlastním uším, a současně jsem ho vedle sebe vnímala živého. Ujišťoval mne: „Nic se neboj, teprve teď to pořádně roztočíme!“ Ladislav mě nazýval svou sekretářkou pro zvláštní úkoly. Dodnes jsem žádnou výpověď nedostala, tak pokračuji. A jestli si ďábel myslí, že se tím mordem Ladislava konečně zbavil, šeredně se mýlí. Znám Ladislava dobře. Stejně jako se s láskou jednotlivě věnoval a žehnal každému z nás, bude se věnovat a žehnat - neomezen prostorem a časem - každému jednotlivému čtenáři, který se mu svěří do péče." autorka
- kategorie
-
Knihy »
Odborná literatura »
Společenské vědy »
Náboženství »
Křesťanství »
Osobnosti křesťanského světa
- Nakladatel
- Karmelitánské nakladatelství
- Rozměr
- 131 x 191 x 24
- datum vydání
- 20.08.2024
- ean
- 9788075665577
- Počet stran
- 360
- Hmotnost
- 426 g
- jazyk
- čeština
- Vazba
- pevná vazba
- Vydání
- 4
- isbn
- 978-80-7566-557-7
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Darujte pod stromeček deskovou hru! | Vánoce voní knihou
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Těchto 5 knih potěší každého fanouška napínavých příběhů | Vánoce voní knihou
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
Pirueta - když se hokej potká s baletem: Pohádka, které nejde odolat | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
Láska na spadnutí: Román plný pořádného jiskření a lehkého humoru | RECENZE