0.0 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi ePUB
239 Kč s DPH
Jsme transparentní
Karolína je mladá žena, která stejně jako většina mladých žen hledá lásku. Nebo aspoň něco, co by k ní mělo blízko. A adeptů na pana Pravého potkává spoustu. Jenže i když se všichni v prvních týdnech vztahu zdají jako princové na bílém koni a nevidí na nich jedinou chybičku, jak poblouznění opadá, na povrch vyvstávají nedostatky, přes něž… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Nebudeme si lhát
-
Potrhlá dovolená
-
Zpovědi trosky po čtyřicítce
-
Někdo nový
-
Coura
-
Vesničanka
-
Bestseller Tah na branku
-
Téměř dokonalá lež
-
Bestseller Až se znovu potkáme
-
Životní šance
-
Bezcitně
-
Pár nocí
-
Vůně šafránu
-
Rok návratů
-
Church
-
Strom čarodějnic
-
Farma s vůní jehličí
-
Smlouva s Italem
-
Mrazivé hry
-
Na dosah hvězd
-
Jako tažní ptáci
-
Takhle jsem si to teda nepředstavovala
-
Vinice ve Francii
-
Dvojitý zásah
Karolína je mladá žena, která stejně jako většina mladých žen hledá lásku. Nebo aspoň něco, co by k ní mělo blízko. A adeptů na pana Pravého potkává spoustu. Jenže i když se všichni v prvních týdnech vztahu zdají jako princové na bílém koni a nevidí na nich jedinou chybičku, jak poblouznění opadá, na povrch vyvstávají nedostatky, přes něž nejede vlak. Vlastně jí připadá, že její život je nekonečná přehlídka nepovedených milostných dobrodružství a znovu a znovu se ocitá zase na začátku. Potká nakonec toho, kterého ráda přijme i se všemi chybami? Nebo ji čeká jen další zklamání? Humorné i dojemné povídky pro fanynky seriálu Sex ve městě.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.6 z 5 8 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 4× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Ivon registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Knížka přečtená během víkendu. Záživná, čtivá, rychle vtáhne do děje realistická,fakt ze života. Čekala jsem jiný konec. Určitě se dočkám pokračování.Rozhodně stojí za to si jí přečíst.
Přečíst více -
Kristýna Hájková registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Taková příjemná oddechovka. Bylo to vtipné, čtivé a jakmile jsem začala, šlo to vlastně samo. Není to úplně žánr, který bych běžně vyhledávala, ale zároveň jsem se u toho nenudila a nemusela se nutit číst dál. Prostě milé, nenáročné čtení. Jsem z toho trochu rozpolcená – nemám knize co vytknout, ale zároveň to nebylo něco, co by mě úplně strhlo tudíž 3/5.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR