Vermontské psycho E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Hororový příběh o síle sesterského pouta. Motel postavil dědeček dvou hlavních hrdinek jakožto dar manželce. Přistavěl k němu věž ve stylu Londýnského Toweru a utajovaný pokoj ve sklepě, o kterém hosté nemají tušení. V této místnosti věznil své potomky, stižené rodinnou kletbou. Ta se vyznačuje proměnou ve vraždící monstra, schopná nabývat zvířecí… Přejít na celý popis

Výhodné balíčky ještě výhodnější | Nyní i e-knihy a audioknihy! Výhodné balíčky jsou pro všechny velké čtenáře, co si to umí spočítat! Nyní i na e-knihy a audioknihy! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Hororový příběh o síle sesterského pouta. Motel postavil dědeček dvou hlavních hrdinek jakožto dar manželce. Přistavěl k němu věž ve stylu Londýnského Toweru a utajovaný pokoj ve sklepě, o kterém hosté nemají tušení. V této místnosti věznil své potomky, stižené rodinnou kletbou. Ta se vyznačuje proměnou ve vraždící monstra, schopná nabývat zvířecí podoby. Učinil tak proto, aby je ochránil před sebou samými a neohrozil ostatní obyvatele města. Když v motelu dojde k brutální hromadné vraždě, začne nejen policejní vyšetřování, ale i soukromé pátrání čtyř hlavních hrdinek po tajemství devětadvacátého pokoje, se kterým spojují nejen motiv zločinu, ale i samotného pachatele, stiženého strašlivým rodinným prokletím. Symbolickou událostí je požár motelu, který zahladí veškeré stopy. Autorka záměrně udržuje čtenáře po celou dobu nejen v napětí, ale i nevědomosti o původu záhadné proměny členů rodiny v přízraky, kterou navíc nijak nevysvětluje. Zvyšuje tím působivost děje, protože ponechává výhradně na čtenáři, aby vysvětlení buď hledal sám – jakkoli to z racionálního hlediska není možné – nebo tezi o existenci monster mezi lidmi prostě přijal. Právě tím je román neobvyklý, ale i přitažlivý, a jistě si mezi milovníky literatury na pomezí detektivky, thrilleru a fantasy najde své čtenáře.

Sdílet 0

Nakladatel
Edice Knihy Omega
jazyk
čeština
Počet stran
384
datum vydání
1.01.2018
 • Hana Wielgusová Hana Wielgusová

  Vermontské psycho mě tak pohltilo, že jsem jeho 384 stran přečetla za 3 dny. Svou roli myslím hrálo hlavně střídání dějových linií v čase. Když jsem se postupně totiž zorientovala ve všech těch sestrách, matkách, tetách a babičkách, zjistila jsem, že znát své dospělé hrdiny jako děti, je hrozně zajímavé. Přičtu-li ještě jistou dávku psychologie vztahů v rodině, zvláště mezi sourozenci, která tu rozhodně nechybí, a nezapomenu-li na veškeré to napětí a mysteriózní atmosféru s prvky fantasy, které Jennifer McMahon perfektně ovládá, stal se tak pro mě celý příběh opravdu pozoruhodným a hodně přitažlivým.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.8 z 5 81 hodnocení čtenářů

24× 5 hvězdiček 32× 4 hvězdičky 17× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.3 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Alžběta Pávková registrovaný uživatel

  Kniha se mi opravdu líbila. Skvěle se četla, děj se odehrával v několika časových liniích, v každé se odhalovalo několik záhad a tajemství. Kniha je příjemně mrazivá, odehrává se v originálním prostředí. (Motel, samozřejmě legendární Psycho, ale na to samotná kniha odkazuje, jinak se moc v příbězích neobjevuje). Není to jen horor, okrajově se kniha věnuje i vztahům, prvním láskám, hledání sami sebe a podobně...

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075851543

 • 2 z 5 hvězdiček Hana Růžičková registrovaný uživatel

  kniha mě vážně nějak nezaujala ,příliš jednoduché téma knihy,bez zápletek,bez obvyklého mého rychlého čtení ,když mě něco zaujme.Taková rovná čára bez emocí.Nejspíš pro mladší čtenáře,jsem zvyklá na "silnější "témata v knihách.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075851543

 • 5 z 5 hvězdiček Petra oplatková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Moc dobře,nemohla jsem se odtrhnout.To se mi stalo u knížky Drak spí.

  E-kniha, Edice Knihy Omega, 2018,

 • 5 z 5 hvězdiček Ilka registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Stejně jako předchozí knihu, Zimní lidé, jsem Vermonstské psycho četla jedním dechem. Kniha je dobře napsaná, čtivá. Autorka opět nezklamala.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075851543

 • 5 z 5 hvězdiček Tereza Urbanová registrovaný uživatel

  Chytlave a poutave psany pribeh,v nemz se misi horor,thriller a psycho. Je fajn,ze nejde hned od zacatku zjistit co je jak...musi se postupne zjistovat.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075851543

 • 4 z 5 hvězdiček Baruš Uživatel aplikace KDčko Zakoupil produkt

  Opravdove psycho, ktere vas pohlti. Jedna zahada za zahadou, ktera vas nuti premyslet kdo, co, kam a proc

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075851543

 • 1 z 5 hvězdiček Jana Fabová registrovaný uživatel

  Nedočetla jsem. Zvládla jsem půlku knížky, ale nějak jsem se v ní špatně orientovala a pořád se tam nic moc nedělo, tak jsem to nakonec vzdala.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075851543

 • 3 z 5 hvězdiček Jaroslav Svoboda registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Z těch tří dosud vydaných asi nejslabší kus.(Zimní lidé,Pozvaní)

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075851543

 • 4 z 5 hvězdiček Kateřina registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  No, číst to sama, v baráku, za zimního večera...byly pasáže kdy jsem se bála, opravdu.. ale kniha za to stojí, ač si myslím, že by se z toho dalo vykřesat víc..

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075851543

 • 3 z 5 hvězdiček Ludmila Lahodová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  První dvě třetiny to šlo,docela jsem se začetla,v poslední třetině autorka ztratila dech - jasný vývoj,plácání banalit. Průměr.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075851543

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 289 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora