4.5 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi PDF ePUB
69 Kč s DPH
Jsme transparentní
Lesy na pomezí Spojených států a Kanady možná nejsou tak docela neprobádané, ale jsou... velké. Možná se v nich děje leccos, o čem snad neslyšeli ani ti, kteří žijí jenom o pár desítek kilometrů dál. A jestli slyšeli, nevěří. Pro jiné je však těsné soužití vlků a lidí skutečností, už proto, že si ho nesou v krvi. Kdysi se nejsilnější z nich… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Krev pro divoženku
-
Dračice
-
Zaklínač I: Poslední přání
-
Morituri te maturitas
-
Vlku zaslíbená
-
Vládci močálu
-
Štvanice
-
Cybrain I - Spousta času na smrt
-
Pekelná šleha
-
Černá smečka
-
Dvůr temnoty
-
V odstavném pruhu
-
Výpravy do brány fantazie
-
Ave
-
Ve stínu Hvozdu
-
Stryga
-
Hlubiny města
-
Černá luna
-
Eragon – měkká vazba
-
Hrútvang
-
Koruna věčného soumraku
-
Hra o čas
-
Démoni jsou věční
-
Prokletí Spřízněných: Záře Věčného plamene
Lesy na pomezí Spojených států a Kanady možná nejsou tak docela neprobádané, ale jsou... velké. Možná se v nich děje leccos, o čem snad neslyšeli ani ti, kteří žijí jenom o pár desítek kilometrů dál. A jestli slyšeli, nevěří. Pro jiné je však těsné soužití vlků a lidí skutečností, už proto, že si ho nesou v krvi. Kdysi se nejsilnější z nich spojili proti mnohem většímu zlu – a když bylo toto spojenectví zapomenuto, zlo se znovu probudilo... Jana Rečková (1956) ve své tvorbě zasáhla do všech žánrů fantastiky: od sci-fi přes fantasy až po horor. Kromě více než půl stovky povídek má na svém kontě také řadu románů, z nichž jmenujme klasický fantasy epos Kniha prokletých (2003), thriller 24 a 1/2 hodiny denně (2004) či žánrový mix Údolí Žalozpěvu (2008). V Edici Pevnost publikovala například soubory Silnice kolem kousku světa (2006), Pachatelé zvláštních činů (2009) či dvousvazkový román Pohřbeni na Soldafaru (2008, Cena O nejlepší fantasy).
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.7 z 5 3 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
Julie Melicharová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Rečková ve svých knihách používá profláknuté až klišoidní motivy, ale zpracovává je novým osvěžujícím způsobem. Ve správném poměru míchá romantiku a dobrodružství, takže čtenář je knihou doslova pohlcen.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Na zlaté hraně – příběh o tlaku, ambicích a ceně vítězství | RECENZE
-
Pejsek a kočička jsou zpět: jak Pavel Fara navazuje na Josefa Čapka
-
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti ani po letech neztrácí svou podivnost | RECENZE
-
Nevyměkni – novinka Stephena Kinga nasáklá šílenstvím a pomstou | RECENZE
-
Co číst v květnu: 5 novinek plných napětí a silných příběhů
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují
-
Romantické útěky poprvé s barevnou ořízkou
-
Hra bohů: Frustrující, přitažlivá… a neodložitelná | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy