Temná tání Kate A. Boormanová E-kniha

Temná tání E-kniha

Kate A. Boormanová

Četl(a) jsem
Chci přečíst
Součástí série: Smrtná zima

E-kniha

  • E-kniha je momentálně nedostupná

poštovné za 29 Kč Všechny balíčky po ČR a SR teď posíláme za 29 Kč! Více informací

Popis

Druhý díl fantasy trilogie Smrtná zima.

Rada padla. Přišlo tání.

Svět za hradbami pevnosti čeká. Po pádu rady může Emmeline konečně následovat své sny a vydat se spolu se svou novou přítelkyní Matisou a milovaným Kanem za svobodou — a do neznáma.

Tajemství, které Matisiným lidem po generace zajišťovalo mír, je ohroženo. Nově příchozí si nárokují území a přinášejí s sebou nepředstavitelné hrůzy. Emmeline slíbila Matise pomoc, na cestě se však setkává se stále novými nástrahami a nebezpečími. Na každém kroku musí čelit hrozbám v podobě bojovných skupin, otrokářů, osadníků, nemocí i přírodních katastrof…

Dívka začíná pochybovat o všem, co se kdy naučila a co zná. Neudělala chybu, když opustila pevnost? A může její vztah s Kanem tohle všechno přestát? Brzy se ocitne před neřešitelnou volbou: opustit přítelkyni, která jí zachránila život, nebo se vzdát chlapce, kterého miluje.

-----

Tání s sebou přináší příslib. Hýčkám si tu myšlenku hluboko ve svém srdci… tající řeka znamená nový život a nový začátek.

Strašidelný, vzrušující a dojemný příběh, který si musíte přečíst. Emmeline je hrdinka, na kterou nezapomenu. - James Dashner, autor série Labyrint

 

 

Kate A. Boormanová je spisovatelka z kanadských prérií. Narodila se v Nepálu a vyrůstala v malém městečku Rimbey v provincii Alberta, kde jsou dlouhé zimy a jarní tání je vysoce očekávaná událost. V současné době žije se svou rodinou v Edmontonu v provincii Alberta a svůj volný čas tráví posezením s přáteli pod oblohou plnou hvězd a plánováním cest do vzdálených zemí. Temná tání (2016) jsou druhým dílem plánované trilogie. První díl Smrtná zima (2014) byl zároveň autorčinou prvotinou.

 

Sdílet 0

Nakladatel
Host
datum vydání
1.01.0000
Jazyk
čeština

Jak si vede v knihy Dobrovský?

101656. v e-shopu | 87557. minulý týden

882. v E-knihy - Sci-fi a Fantasy | 728. minulý týden

573. v E-knihy - Dětská literatura | 451. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

3.5 z 5 6 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 4 z 5 hvězdiček Kristýna

    Knížka je celkem čtivá. Není to nejlepší ale ani nejhorší. Trochu mě štve, že je to psané v přítomném čase. Jsem zvyklá na knížky kde je to psané v čase minulém takže se mi to četlo trochu hůř. Ale jinak je knížka fajn :)

    Kniha, Host, 2016, 9788074917844

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora