Temná tajemství

Autor Marcel Moss

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Dorota žije už osmnáct let pod jednou střechou s despotickým manželem, přesto se snaží dělat vše pro to, aby nebylo na veřejnosti nic znát. Potají však hledá co nejméně bolestivou cestu, jak se od agresivního muže osvobodit.Jakub a Alicja prožívají krizi, a tak se pokusí vrátit svému manželství ztracenou jiskru společnou dovolenou u moře. Dvojice… Přejít na celý popis

Dejte knihám druhou šanci | DOBRO.HRABOŠE plníme každý týden! Znáte našeho DOBRO.HRABOŠE? Nejde o žádného hlodavce, ale místo, kam ukládáme poškozené zboží a dál ho posíláme s pěknou slevou! Dáte jim šanci a nový domov? Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Dorota žije už osmnáct let pod jednou střechou s despotickým manželem, přesto se snaží dělat vše pro to, aby nebylo na veřejnosti nic znát. Potají však hledá co nejméně bolestivou cestu, jak se od agresivního muže osvobodit.

Jakub a Alicja prožívají krizi, a tak se pokusí vrátit svému manželství ztracenou jiskru společnou dovolenou u moře. Dvojice se na místě seznámí s tajemným párem, který obrátí vzhůru nohama nejen rutinní prázdninový pobyt, ale i celé jejich životy.

Osmnáctiletá Naďa se poprvé setká se svou biologickou matkou, která ji opustila krátce po porodu. Ani v nejmenším si neuvědomuje, jakému nebezpečí vystaví tímto setkáním své blízké.

Tři zápletky se spolu v nejméně očekávaném okamžiku spojují. Každý z aktérů zahájí sám za sebe nelítostný boj o to, aby jeho vlastní temná tajemství nikdy nespatřila světlo světa. Komu se to podaří, a kdo za své lži krutě zaplatí?

Sdílet 0

Nakladatel
Vendeta
jazyk
čeština
Počet stran
304
datum vydání
1.01.2023

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.1 z 5 19 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Nicol Černá registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Příběh se třemi zápletkami, propletený a opředen tajemstvím. Sílu ději dodává retrospektiva, která Marcelovi, dovoluje odhalit nám jen to, co chce a kdy chce. Postavy propracované geniálně. Ke konci to má stejně jak jeho minulá kniha Ukaž mi, zajímavý zvrat, který trhá komfortní zóny všem čtenářům.

  Přečíst více
 • Elis registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  V příběhu máme tři dějové linky a čekáme až se setkají a hlavně proč. Příběh se mi líbil a zajímalo mě, jak vše bude dál a dál, člověk čím více čte, potřebuje vědět víc a víc. Pak vše do sebe postupně zapadá a na konci skvěle zapadne. Nebylo tam nic co by nedávalo smysl. Nějaké postavy jsem si tu oblíbila a nějaké byli dost nesympatické. Kniha opět byla hodně čtivá, tak jako minulá kniha "Ukaž mi" od pana spisovatele. Ale špatně se mi tedy četly kapitoly Bogdana, méně sympatickou osobu tam snad nenajdete. U Nadi jsem trošku nechápala, jak může být tak naivní a proč s ní celkově některé postavy více nepromluvili. Na konci se stalo docela dost zvratů a né všechny se mi bohužel líbili. Ale ne vždy vše dopadne skvěle, tak to chodí. Konec byl za mě ale dost překombinovaný, což mě mrzí a hlavně krátký, knize bych přidala klidně pár stránek navíc. Těším se ale rozhodně na další knihu autora a dávám ho do mého seznamu "oblíbených spisovatelů". Ukaž mi, se mi ale stále líbila více.

  Přečíst více
 • Lily Pitáková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  V Temných tajemstvích se seznamujeme s osmnáctiletou Naďou, která se poprvé setkává se svou biologickou matkou. Díky ní poznáváme fungování její současné rodiny a postupně se zaměřujeme i na život její nevlastní matky. Ta se touží vymanit z moci despotického manžela (Nadina otce) a osamostatnit se. Současně se však bojí, aby nepřišla jak o svoji nevlastní dceru, tak i o svého mladšího syna. Dále zmíněný příběh dvojice Jakuba a Alicje s existencí této rodiny na první pohled nesouvisí, v daném okamžiku nás však autor vyvede z omylu. Všechno souvisí se vším, jednání jedné postavy ovlivňuje činy další atd. Zároveň zde máme významný spojovací článek, díky kterému se dává do pohybu celý řetěz událostí a většina osob je ať už přímo či nepřímo nucená se rozhodnout a jednat. Každý tu má své neřesti a temná tajemství.. Autorovo vyprávění je svižné, každá kapitolka rychle odsýpá. Postupně odkrýváme jednotlivé střípky a na konci do sebe vše perfektně zapadne jako dílky puzzle. Napínavý děj a nečekané zvraty udrží čtenářovu pozornost až do poslední stránky.

  Přečíst více
 • Denisa Zrnová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  Jakub a Alicije, manželský pár, kterému se život změní poté, co prožijí dovolenou ve slunném Španělsku… Naďa, dívka, které se v životě objeví její biologická matka, která se rozhodne po 18 letech zasáhnout do jejího života. Dorota je žena, která je ve velmi krutém manželství, ze kterého hledá cestu ven aniž by zničila celou svojí rodinu.. Dále pak tady máme Bogdana, Magdu, Mirka, Natalii nebo Karola, kteří se objevují v celém příběhu a sehrají v něm velmi důležitou roli…. Tentokrát se musím přiznat, že z knihy od Marcela Mosse nejsem tolik nadšená, jako tomu bylo u knihy Ukaž mi. V první řadě musím říci, že tady máme opravdu extrémně velké množství postav, kdy každá postava má svůj vlastní příběh. Když k tomu připočítáme to, že celou první polovinu knihy neustále cestujeme v čase (minulost, přítomnost, před týdnem, před třemi lety…), tak mi z toho místy vznikal opravdu velký guláš a poměrně se mi to pletlo dohromady. Celkový nápad knihy určitě nebyl špatný, musím přiznat, že kniha byla opravdu čtivá a já měla za tři dny přečteno, ale i tak to bude jedna z těch knih, kterou si přečtu a do pár dní statečně zapomenu, o čem byla :-) Každopádně věřím, že kniha mnohé čtenáře dokáže zaujmout a určitě i šokovat, protože se v knize setkáme s různými ožehavými tématy, které mě donutily se i občas nad některými věcmi zamyslet.

  Přečíst více
 • Moncas registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Kniha měla dost zajímavých zápletek které se rozpletly až na konci

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 220 Kč Nápověda