Poslední slovo

Autor Mary Burton

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Chcete mít tento produkt za 260 Kč? Kupte ho ve výhodném balíčku Nové vyšetřovatelky FBI

Před čtrnácti lety se Kaitlin Roeová stala jedinou svědkyní únosu své sestřenice Giny. Tu opuštěnou cestu ve Virginii si pamatuje dodnes. Stále před očima vidí zamaskovanou tvář neznámého muže a stále jí v uších zní Ginin křik.Také trpí mučivými pocity viny, protože v hrůze utekla a jen s odporem se podrobovala následným výslechům, při nichž byla… Přejít na celý popis

Christopher Paolini: Murtagh Draci opět ovládají knižní žebříčky! Legendární série Eragon o dračích jezdcích pokračuje již svým pátým dílem! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Před čtrnácti lety se Kaitlin Roeová stala jedinou svědkyní únosu své sestřenice Giny. Tu opuštěnou cestu ve Virginii si pamatuje dodnes. Stále před očima vidí zamaskovanou tvář neznámého muže a stále jí v uších zní Ginin křik.

Také trpí mučivými pocity viny, protože v hrůze utekla a jen s odporem se podrobovala následným výslechům, při nichž byla považována za podezřelou. Nyní má Kaitlin jedinou možnost, jak utišit bolest – promluvit si v podcastu s každým, kdo byl s tímto případem spojený, a konečně tak dávno odložený případ uzavřít.

Když je však zavražděna žena, s níž hovořila, začne mít strach, že svými otázkami vylákala vraha z úkrytu. A detektiv John Adler se navíc obává, že jednou vraždou to zdaleka nekončí. Teď se bude muset postarat, aby Kaitlin zůstala v bezpečí.

Mezi Kaitlin a Adlerem se postupně tvoří pouto, ale čím bližší si jsou, tím rychleji je dohání temná minulost – temnější, než si ji Kaitlin pamatovala.

Sdílet 0

série
Profilerky z FBI 2. díl z 3
Další ze série
Nové vyšetřovatelky FBI
1. Poslední tah
2. Poslední slovo
3. Zmiz
kategorie
E-knihy » Beletrie » Detektivky, Thrillery a Horory » Světové detektivky
Nakladatel
Vendeta
jazyk
čeština
Počet stran
384
datum vydání
1.01.2023

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.1 z 5 8 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Josef Procházka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Autorka mě opět nezklamala, čtivé, napínavé a bez zbytečných blbostí. Již čtu třetí knihu ZMIZ a tak mizím a jdu číst.

  Přečíst více
 • Anna Capoušková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Skvělé vyprávění staré nevyřešené vraždy, kdy rozuzlení jsem čekala větší. Současně mi přišel daný konec otevřený ohledně propletení skupinky mužů do celého případu. Celý příběh naháněl chvilkami hrůzu - sem tam jsem měla pocit že mě samou někdo sleduje. Za mě super.

  Přečíst více
 • Martin registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Námět mi úplně nesednul, proto jen ty tři hvězdy. Autorčin styl mi vyhovuje, dokud píše o příběhu, vyšetřování a prostě věcech podstatných. Jakmile ale brousí do rovin „o životě a tak…“, tam si úplně nerozumíme. Nesedla mi celá nosná idea příběhu a hlavní role — „zarputile se babrat ve 14 let starých věcech“. Hlavní hrdinku jsem tedy opravdu nemusel (soucítil jsem bytostně s postavami, které ji posílaly do háje) a když se do ní ještě zamiloval hlavní vyšetřovatel, vůbec mi tím četbu neusnadnil… Vím, že tohle hodnocení je silně subjektivní, tak je berte s rezervou. Mojí optikou nejslabší díl série Profilerky z FBI.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 220 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora