Stříbrná křídla Camilla Läckberg E-kniha

Stříbrná křídla E-kniha

Camilla Läckberg

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

339 Kč s DPH

Balíček knih pro fanoušky historie | TŘI NOVINKY ZA 399 KČ Pokud vaši knihovnu plní knihy nejen o druhé světové válce, určitě vás potěší balíček tří novinek za akční cenu 399 Kč Více informací

Popis

Volné pokračování mezinárodního bestselleru Zlatá klec

Fayein exmanžel Jack je ve vězení a ona sama začala nový život napůl mezi Itálií, kde v luxusním sídle ukrývá svou dceru a matku, a Švédskem, odkud řídí prosperující kosmetické impérium Revenge. Zrovna když si myslí, že už má všechno zlé za sebou, se ale celá její existence znovu ocitá v ohrožení.

Jackovi se podaří utéct z vězení – a hned nato se někdo pokouší skoupit všechny akcie Revenge a firmu tak nepřátelsky převzít.

Faye nechává dceru i matku v bezpečí italského domova a vydává se do Stockholmu, aby podnik zachránila. V luxusním hotelu v centru metropole se setkává s finančníkem Davidem, je jim spolu dobře a po několika dalších schůzkách spolu navážou důvěrný vztah. David právě prochází náročným rozvodem a Faye má opravdu komplikované období, přesto se do sebe bezhlavě zamilují a připadá jim, že společně všechny překážky překonají.

Faye kontaktuje původní majitelky akcií, které prodaly svůj podíl v Revenge, a zjišťuje, že všechny jednaly pod nátlakem. Snaží se zjistit, kdo za zákeřným podkopáváním firmy stojí, kdo jí chce podnik ukrást, brzy si ale uvědomuje, že sama to nezvládne.

S Ylvou a Alicí kdysi stály proti sobě, nyní se však pouští do společného boje. Silná trojice zosnuje plán na záchranu Revenge a společně brání i hrozícímu nebezpečí ze strany Jacka.
Může ale ještě vůbec někomu věřit?

Sdílet 0

Nakladatel
Metafora
datum vydání
1.01.2020
Jazyk
čeština
Počet stran
376

Jak si vede v knihy Dobrovský?

46675. v e-shopu | 47066. minulý týden | 6348. nejlepší dosažené 25.11.2020

138. v E-knihy - Thrillery | 133. minulý týden | 7. nejlepší dosažené 07.12.2020

Hodnocení a recenze čtenářů

4.8 z 5 6 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Miroslav Pijak

  sazka na jistotu, jako vsechno od autorky

  Kniha, Metafora, 2020, 9788076253667

 • 5 z 5 hvězdiček Kuči

  jako všechny knihy této autorky velmi příjemné čtení, kde nechybí napětí, láska ani vtip

  Kniha, Metafora, 2020, 9788076253667

 • 5 z 5 hvězdiček Michaela Tityková

  Super jako všechny knihy od této autorky

  Kniha, Metafora, 2020, 9788076253667

 • 4 z 5 hvězdiček Anonym

  Hodnocení 4⭐/5⭐ Kniha je v pevné vazbě a jeho přebal mě moc zaujal. Takže obálka splnila svůj účel, vypovídá něco o knize, a navíc vypadá bezvadně. A rtěnku „revenge“ bych si určitě pořídila, miluji takové barvy rtěnek! Teď k příběhu, je to volné pokračovaní příběhu Zlatá klec, ze série Faye. Tato kniha je o sesterství a pokání, o dramatu a manipulaci. A co je nejdůležitější je o tajemství, zradě a pomstě. Fayin bývalí manžel je uvězněn ve vězení, kam ho nechala uvěznit ona sama. Odpykává si tam trest za smrt jejich dcery, která je ovšem na živu v Italii ale Faye to tají. Je toto její jediné tajemství? Její společnost jménem Revenge, je velice úspěšná, ale ne všichni to Faye přejí. Jen díky skupince věrných žen, které se spolčili za zvláštních okolností dokáže Faye chránit své milované, a i svůj majetek. Kniha se mi moc líbila a moc dobře se mi četla. Je o silné ženě, která ovšem dokáže využít svých předností. V knize se mi moc líbili útržky z minulosti, bylo to moc zajímavé a knihu to ozvláštnilo. Navíc jsem byla vždy napjatá, jak to bude pokračovat. Par nelogických věcí jsem tam ovšem objevila proto dávám knize 4hvězdy. Je to pohodová četba, která vás nutí číst tak dlouho dokud knihu nepřečtete celou. A i nějaká ta romantika tam nechybí.

  Kniha, Metafora, 2020, 9788076253667

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora