Popis

Vrah nepokládá své konání za zločin. Mrtvá těla se totiž v jeho očích stávají uměleckým dílem.

Celá řada lidí má z tuhých montanských zim hrůzu, ale on si je užívá. Jedině s pomocí krutých mrazů totiž může zabíjet tak, aby jeho oběti zůstaly i po smrti krásné. Tak rád sleduje ledový vodopád, který ženy zbavuje života, tak rád se dotýká jejich chladné kůže… Ano, celý svět může díky němu spatřit tu krásu – a jeho pomstu.

V horském městečku Medvědí brod byly nalezeny dvě mrtvé ženy. Před smrtí je vrah nechal zmrznout na kost a pak je veřejně vystavil, jako by se chtěl pochlubit vykonaným dílem. Obyvatelé trnou hrůzou, kdo se stane příští obětí.

Policejní vyšetřovatelka Selena Alvarezová obě zavražděné ženy znala. Proč ale na sobě měly její šperky? Chce jí tím vrah něco naznačit? Společně s kolegyní Pescoliovou a soukromým očkem O'Keefem se snaží dopadnout pachatele, který o ní zjevně ví až příliš mnoho. A který chce, aby Serena na vlastní kůži pocítila strach zemřít.

Sdílet 0

Nakladatel
Domino
datum vydání
2015
Jazyk
čeština
Počet stran
416

Jak si vede v knihy Dobrovský?

177048. v e-shopu | 170116. minulý týden

1207. v E-knihy - Detektivky, Thrillery a Horory | 1616. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

3.5 z 5 6 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 3 z 5 hvězdiček zdazilek

  Za mě zatím nejslabší od autorky. Jako vždy jsem se těšila na fajn detektivku ale v téhle bylo moc jiných věcí okolo. Hodně se řešili osobní vztahy hlavních hrdinek a na samotné vraždy už tolik času nebylo. také mě zklamal konec, kde ani vrah neřekl proč se zaměřil právě na Alvarezovou a hned na to byl mrtvý. na tyto konce jsem u Lisy zvyklá ale i tak jsem dočetla a budu se těšit že další bude o mnoho

  Kniha, Domino, 2019, 9788074980862

 • 2 z 5 hvězdiček Lucie Ptáčková

  Strašně jsem se na novou knihu Lisy těšila, předchozí prectene knihy mě hrozně bavily a popisek sliboval skvělý thriller...a ouha...trvalo mi než jsem se začetla, strašně se to táhlo, přišlo mi že se po vrahovi ani nepatra, jen se čeká a místo toho se dozvídáme úplně nemastné, neslané, nezajimave info. Od poslední třetiny už jsem se i zacetla, kdo je vrahem mě ani nenapadlo, za to a za nápad s ledovými sochami palec nahoru. Ani by mi nevadilo ze tam plete Lisa romanek Alvarezove, ale bylo ho prostě moc. Tohle k thrillerum ani nejde přiřadit...asi jsem rozmazlena knížkami Mo Hayder, ale za mě 2 hvězdy a jsem hodně zklamaná

  Kniha, Domino, 2019, 9788074980862

 • 3 z 5 hvězdiček ZUZKA

  Mám moc ráda tuto autorku, ale toto nebyl thriller. Snad posledních třicet stran a to bylo žalostně málo. Je to nejslabší kniha autorky, tak snad příště Liso :-)

  Kniha, Domino, 2019, 9788074980862

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora