Průvodce pro vysoce citlivé lidi Judith Orloff E-kniha

Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Judith Orloff

Průvodce pro vysoce citlivé lidi E-kniha

Judith Orloff

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

254 Kč s DPH

Vědci a vynálezci Sada tří knížek s 3D puzzlemi je až do 10. června v akci 2+1 zdarma! Více informací

Popis

Vnímáte citlivěji než ostatní emoce a nálady jiných lidí? Unavuje vás mnoho vjemů a vzruchů? Potřebujete být občas úplně sami? Jste náchylní k vyčerpání a smyslovému přetížení? Reagujete často negativně na světlo, zvuky či vůně? Snášíte špatně velké skupiny lidí nebo nečekané změny? Pak nejspíš patříte mezi vysoce citlivé lidi, stejně jako asi pětina všech lidí. Život s vysokou citlivostí je náročný, ale může vám přinést i řadu výhod. V této knize naleznete mnoho praktických tipů, cenných rad a technik, díky nimž se naučíte zvládat výzvy spojené s citlivostí, stanete se silnějšími a zároveň si v životě udržíte soucit a empatii. Zjistíte, jak se vysoká citlivost odráží na vašem zdraví, v partnerských vztazích, pracovních kolektivech i při výchově dětí, a dozvíte se, jak v těchto oblastech s citlivostí co nejlépe zacházet. Získáte schopnosti, které vás ochrání před citovým zraněním, stresem či vyhořením, a začnete vnímat svou citlivost jako dar, kterým ve skutečnosti je. Sama autorka je citlivou osobností a jako psychiatrička se nevyhýbá ani alternativnějším přístupům. S její pomocí porozumíte svým „potížím“ a uvědomíte si možná poprvé důležitou skutečnost: To, co prožíváte, je normální! Knížka je určena nejen vysoce citlivým lidem, ale také jejich rodičům, partnerům, učitelům či terapeutům.

Sdílet 0

Nakladatel
Grada
datum vydání
2018
Jazyk
čeština
Počet stran
192

Bestseller v knihy Dobrovský

9065. v e-shopu | 9375. minulý týden | 9222. nejlepší dosažené 01.06.2020

13. v E-knihy - Odborná literatura | 13. minulý týden | 12. nejlepší dosažené 26.05.2020

Hodnocení čtenářů

4.8 z 5 5 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Bara

  Pro mě moc nápomocná knížka, pomohla mi lépe se poznat a přijmout se, taková, jaká jsem. Knížka plná podpory a užitečných rad.

  Kniha, Grada, 2018, 9788027107766

 • 4 z 5 hvězdiček Ivana Dvorská

  Původně jsem knihu chtěla někomu darovat, nějaké myšlenky mi tam nesedly, ale nakonec jsem se rozhodla ji nechat a udělala jsem dobře, našla jsem si v tom to svoje a ke knížce se opakovaně vracím a je mi pomocníkem. Kniha je opravdu alternativnějšího ražení a nemusí sednout každému. Je výborně strukturovaná a dobře se v ní orientuje, není ji potřeba ani číst celou.

  Kniha, Grada, 2018, 9788027107766

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora