3.0 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- E-kniha je momentálně nedostupná
Na počátku jara roku 1931 byla nalezena v jednom bytě v chudé čtvrti Sanità mrtvola Karmely Caliseové. Evidentně šlo o vraždu, navíc brutální. Oběť byla po smrti surově zkopaná. Zpočátku se zdálo, že to byla obyčejná stará paní na odpočinku, kterou měli lidé v okolí rádi. Po prvním šetření ale vyjde najevo, že provozovala hned dvě specifická… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Vyplavená smrt
-
Sherlock Holmes a Ďáblův prach
-
Zlatý křížek
-
Satanovo jaro
-
Hrobník 2: Hrobník a dívka
-
Démon přichází v mlze
-
Pět životů: Neznámé příběhy obětí Jacka Rozparovače
-
Prokleté kosti
-
Na zemské stezce
-
Spis Vaterland
-
Nebezpečná zvědavost
-
Boží mlýny
-
Prokletí domu U Dvou růží
-
Duna: Dědic Caladanu
-
Prokletí brněnských řeholníků
-
Červencové vraždy
-
Lunapark
-
Královská štvanice - Případy královského soudce Melichara
-
Stříbrná maska
-
Tajemství hradu Klamorná
-
Les přízraků
-
Letopisy královské komory I
-
Vampýr z Koňského trhu
-
Tichý zabiják
Na počátku jara roku 1931 byla nalezena v jednom bytě v chudé čtvrti Sanità mrtvola Karmely Caliseové. Evidentně šlo o vraždu, navíc brutální. Oběť byla po smrti surově zkopaná. Zpočátku se zdálo, že to byla obyčejná stará paní na odpočinku, kterou měli lidé v okolí rádi. Po prvním šetření ale vyjde najevo, že provozovala hned dvě specifická zaměstnání. Byla kartářkou a lichvářkou. Sebevražda jednoho z podezřelých nabízí rychlé rozluštění. Ale Ricciardi o něm není přesvědčen, a proto pokračuje ve vyšetřování. Díky široké klientele oběti je do případu zapleteno mnoho lidí z různých společenských vrstev. Od chudého pizzaře Tonýna po bohatou, znuděnou Emu, provdanou za váženého advokáta, o mnoho let staršího než je ona. V příběhu vystupují i postavy spjaté s případem Caliseové mnohem méně či vůbec. Odvážná Filoména, která je nucena obětovat svou vlastní krásu, aby si uchovala čest. Této výjimečně krásné ženě, jež žije velice pohnutý život v chudobě, se snaží pomoci praporčík Maione, okouzlen její krásou i charakterem. Nahlédneme i do osobního života praporčíka Maiona a jeho manželky Lucie. A do osamělého života komisaře Ricciardiho a jeho tajné „lásky v okně“ Enriky.
- série
- Komisař Ricciardi 2. díl z 4
- Další ze série
-
1.
Bolest
2. Prokletí - Jaro komisaře Ricciardiho
3. Místo pro každého
4. Den zesnulých
- kategorie
-
E-knihy »
Beletrie »
Historické romány »
Historické detektivky
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.0 z 5 2 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
Zdeniczka registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Ricciardi je přivolán k brutálně zavražděné staré ženě, která pomáhala řadě lidí věštěním z karet. Kdo by takové světici mohl chtít ublížit? Navíc když dle patologa Mota stejně prakticky umírala. Nebo to s ní přece jen bylo trochu jinak? Také tentokrát se Ricciardimu spolu s Maionem podaří bravurně odhalit pachatele. Dojde dokonce k setkání s Enrikou - ovšem tak, jak si ho ani jeden z nich nepředstavovali. Zatímco s případy si Ricciardi umí poradit, se svým soukromým životem stále moc ne. Maione trpí nepřístupností své ženy, která se ani tři roky po smrti jejich nejstaršího syna nedokáže vrátit zpět do plnohodnotného života. Co když si ho ale začne všímat jiná? Podlehne nebo odolá? Skvělé stejně jako první díl.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
15 tipů na thrillery, ze kterých si sestavíte balíček 10 za 500
-
6 nejčtivějších novinek tohoto ledna
-
10 nejprodávanějších deskových her roku 2025 v síti Knihy Dobrovský
-
10 nejprodávanějších e-knih roku 2025 u Knihy Dobrovský
-
Osamělý vlk: Nesbø změnil hrdinu, nikoliv kvalitu | RECENZE
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
Duch Pankráce: Příběh a svědectví smějících se bestií | RECENZE
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Dohoda růží – vílí intriky, elegance a srdce rozsekané na tisíc kousků | RECENZE