Pěšky Kolumbií pod rouškou covidu

Autor Jan Rendl

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

V Česku zuří nejhorší vlna pandemie covidu, vláda zavírá, co může, a Honza se snaží za každou cenu uniknout za svobodou. Není to jen tak, v kleštích je téměř celý svět, pravidla se mění jako na běžícím pásu a rušení letů je běžnou praxí. Ostrůvkem svobody zůstává Kolumbie. Už samotná cesta do ní trvá o pět dní déle, než bylo v plánu, a hned na… Přejít na celý popis

Funko POP výprodej! Sleva až 50 % Rozšiřte svou sbírku vinylových figurek Funko POP o svou další oblíbenou herní, seriálovou nebo filmovou postavu. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

V Česku zuří nejhorší vlna pandemie covidu, vláda zavírá, co může, a Honza se snaží za každou cenu uniknout za svobodou. Není to jen tak, v kleštích je téměř celý svět, pravidla se mění jako na běžícím pásu a rušení letů je běžnou praxí.

Ostrůvkem svobody zůstává Kolumbie. Už samotná cesta do ní trvá o pět dní déle, než bylo v plánu, a hned na začátku se navíc Honza ocitá zcela neočekávaně v karanténě uvnitř hlavního města Bogoty. Dobrodruh se však díky chaotickým pravidlům Kolumbie dokáže ze „zajetí“ dostat a přemístit se do Cartageny. Teprve tady začíná jeho putování pěšky do nechvalně proslulého Medellínu, který je neodmyslitelně spjat se jménem narkobarona Pabla Escobara.

Covid šlape Honzovi celou dobu na paty a on musí čelit nejen restrikcím, které se mění okres od okresu, ale i svým vlastním stínům.

Sdílet 0

Nakladatel
Pangea
jazyk
čeština
Počet stran
344
datum vydání
1.01.2022
 • Jiří Klimeš Jiří Klimeš

  Kolumbie je zcela jistě zajímavým místem, avšak tím pravým důvodem, proč jsem si zamiloval jeho cestopisy, je fakt, že v nich nevidím cestování, ale příběhy o tom, jak jeden človíček bojuje sám se sebou, a to s vervou a odhodláním. Honza to prostě nevzdává a pokračuje neustále vpřed. To je to, co mi zůstává obtisknuté v hlavě po přečtení jeho knih.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 13 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

 • Tereza Jansová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Cesta Kolumbií se mi moc líbila, ostatně jako předchozí knihy. Popisování cesty, zážitků ať už příjemných nebo nepříjemných, zajímavosti, ať už šlo o památky, nebo zajímavá místa. Paráda. Moc se těším na další z cest pana Rendla.

  Přečíst více
 • P. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Jako vždy skvělé vyprávění Jana Rendla. Zatím ani jedna kniha nezklamala. Dávám tedy opět 5*. Jediné mínus je to, že není k dispozici další díl! Souhlasím také s recenzí níže, že umístění obrázků je celkem nešťastné, nicméně ničemu to nevadí a nebudu ubírat hodnocení autora za chyby editorů. Čtení je to prostě skvělé!

  Přečíst více
 • Rostislav Kuba registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Mám rád cestopisy, ale na této knize mi pár věcí nesedlo. Bohužel značná část popisuje celkem nezajímavé části cesty, kdy se nic moc nedělo a čtení nebylo příliš záživné. A dále, neustálé zdůrazňování "svobody" v podobě bojkotování a obcházení opatření proti šíření covidu, jak u nás, tak v Kolumbii. Nikdo neměl rád karantény a lockdowny, ale pro autora svoboda znamená boj proti těmto nařízením a tito lidi mně během covidu neskutečně pili krev.

  Přečíst více
 • Petr Toufar registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Knížka velmi pěkná co se týče vyprávění Jana Rendla o jeho cestě Kolumbií. Co mě však velmi zklamalo, je naprosto nesmyslné umisťování fotografií zcela mimo pasáže o navštívených místech a to většinou o několik stránek jinak, velmi to zážitek z knihy narušuje. Kdo to udělal a proč?

  Přečíst více
 • Tereza registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Z knihy jsem byla naprosto nadšená. Díky Rendlovi jsem mohla alespoň na stránkách cestopisu navštívit vzdálenou zemi, kterou mi zajímavě, poutavě a čtivě přiblížil. Navíc jsem se dozvěděla spoustu nevšedních informací a získala nové poznatky. Kromě vzdělání jsem se i pobavila, jelikož autorův styl je neskutečně osobitý a především otevřený. Oceňuji, že Jan Rendl si na nic nehraje a nebojí se napsat pravdu a to, co cítí a jak to vidí. Nebere si servítky a autentické vypravování přináší realitu takovou jaká je. Na nic si nehraje a podělí se ze čtenáři i o své psychické problémy, střevní neduhy, nadměrné pocení nebo politické názory. Poučné, zábavné, dobrodružné čtení plné nádherných fotografií s trefnými poznámkami. Autor si mě získal a už se těším na jeho další cestovatelské cíle.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 289 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora