Kovboj na útěku E-kniha

E-kniha

  • Ihned ke stažení

Nezamiluj se do ženicha. Nikdy! Jeden den. Jedna rozlučka se svobodou. Jedna osudová chyba… nebo šance? Kamila rozhodně není nevěsta. A Jiří? Muž v kovbojském klobouku si má vzít úplně jinou ženu. Zakázaná přitažlivost, pár skleniček navíc a noc, která se nikdy neměla stát. Jiří má přece jasno: luxus, pohodlí, žádné komplikace. Jenže láska na… Přejít na celý popis

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Nezamiluj se do ženicha. Nikdy!

Jeden den. Jedna rozlučka se svobodou. Jedna osudová chyba… nebo šance?
Kamila rozhodně není nevěsta. A Jiří? Muž v kovbojském klobouku si má vzít úplně jinou ženu. Zakázaná přitažlivost, pár skleniček navíc a noc, která se nikdy neměla stát. Jiří má přece jasno: luxus, pohodlí, žádné komplikace. Jenže láska na plány kašle. 
Byla to opravdu jen jedna noc nebo začátek něčeho, co už nejde zastavit?

Sdílet

Nakladatel
Fortuna Libri
jazyk
čeština
Počet stran
320
datum vydání
5.03.2026

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 3 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • Vlasta Dočkalová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    V tomto příběhu se s vámi trochu melou emoce, všichni víme, že nevěra není nic, čím by se měl člověk pyšnit, natož se k ní vubec uchýlit. Tady nám to autorka ovšem trochu usnadnila, když budoucí nevěstu napsala jako člověka, který vám opravdu nebude sympatický a za kamarádku byste ji stoprocentně nechtěi, no zcela upřímně byste ji nechtěli potkat ani na přechodu pro chodce. Jirka Budoucí ženich, který miluje country a je výborným tanečníkem. Jirka, i když férový kluk, tak na rozlučce se mu otočí svět vzhůru nohama. Začne bilancovat svůj život a to současnost, minulost i budoucnost. Jak to však udělat, aby nikomu neublížil? Kamila Žije s babičkou, kterou neskutečně miluje. Zamiluje se do budoucího ženicha. Šťastně nebo nešťastně? Tak to už si bude muset přečíst tento krásný romantický příběh. Kamila mi hodně přirostla k srdci. Jemná, milá žena s pozitivní povahou. Markéta Budoucí nevěsta. Arogantní, namyšlená, všechny kolem sebe uráží a ponižuje, ženich není výjimkou. Taková ta rozmazlená princezna, která měla od malička vše, na co si ukázala, nikdy nic nebyla její chyba. V životě si ale některé věci nekoupíte, nevydupete ani nevytrucujete. Krásný romantický příběh, který není jen o útěku, ale hledání sama sebe. Kamila i Jirka by se pro ostatní rozdali a jejich život jde stranou. Prostě je čas myslet také na sebe. Oba mají skvělé přátelé, kteří je v těžkých chvílích podrží. Autorka už napsala dvě knížky, které byly super. Na této knize jde, ale cítit, že Maruška na sobě neustále pracuje a na příběhu to jde vidět.

    Přečíst více
  • Miroslava Kolářová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Krásný večer, už jste měli v rukou tuto novinku a přečetli ji za dva večery jako já? Četli jste od autorky už nějakou knihu?? Za mne je to rozhodně dobře napsaný román, ve kterém najdete vše, co život přináší: lásky, štěstí, bolest , zradu, nenávist a boj nejen se svými trablemi, ale také s osudem a nemocí. Těm se bohužel na stáří nevyhne nikdo z nás…. Takové skoro oddechové čtení. Ano, píšu záměrně skoro. I slzička mi ukápla.. Takže vlna emocí se určitě dostaví u každé čtenářky, možná i čtenáře… Stáří je jen pro odvážné! A Ti a jejich blízcí musí bojovat s jejich neduhy každý den… Tak jako Kamčina babi, která to opravdu brala s nadsázkou a dokázala svou vnučku povzbudit i v těch nejhorších situacích jako správná žena, kámoška a babi do nepohody. Kamča má samozřejmě i svou dlouholetou kamarádku Báru s spolu zažívají neskutečný zážitek na rozlučce se svobodou. Tu má na horách Jirka se svými kámoši. A tak to krásně a nevinně začalo dovolenou na čerstvém horském vzduchu. Jenže se to vše zvrtlo a rozběhl se kolotoč nepředvídatelných událostí. Všichni jsou přesvědčeni, že na tuto rozlučku se svobodou jen tak nezapomenou… Jiří v kovbojském klobouku učaroval Kamile natolik, že se po pár skleničkách rozpoutá v nich samotných nezkrotná vlna emocí….. A prostě se stalo, co se stát muselo…. A nevěsty Markéty mi nebylo líto , vždyť to byla manipulatorská potvora. Vše se časem ukáže! Bylo to jen bláznivé poblouznění na jednu noc a nebo se zrodilo opravdu něco hodně nečekaného, co jejich dosavadní předsevzetí rozmetá na malé kousky??? Pokud se dva milují, ustojí jejich láska a důvěra i ty nejhorší překážky, které jim život nahází pod nohy!! Kniha se četla velmi dobře a já za ni ještě jednou děkuji a těším se na další!! #

    Přečíst více
  • Petra Pajpachová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

    Kamila jede na víkend s nejlepší kamarádkou do hotelu, kde se koná cizí rozlučka se svobodou. Bez žen, jen chlapi. Ale někdo se rozhodne toto pravidlo porušit, a tak se holky ocitají v partě, kde vlastně ani neměly být. Ani jedna ještě netuší, že jim tato náhoda změní život. K dobrému? To se ještě uvidí, podle toho jak moc ženich bude chtít změnit svůj dosavadní život. Nebo nebude? Příběh této knihy je originální a hodně čtivý. Prostě se jednoho večera začtete a obracíte stránky, ani nevíte jak. Prostě to hodně bavilo. Děj knihy má hlavu i patu, nechybí tu zvraty, napětí, překvapení, i když tu není něco jako wau, tak to jsem nečekala. Ale ničemu to nevadí, prostě taková pohodka, která vás potěší. Kniha je vyprávěna ze tří pohledů - hlavní hrdinky Kamily, negativní hrdinky Markéty a ženicha Jirky. Vše je psáno v ich formě osoby, která zrovna část příběhu vypráví, což je moc fajn, dostaneme se tak do jejich nejzazších myšlenek, což oceňuji zejména u Markéty. Ta kdyby byla vyprávěná jen er formou, tak by určitě nebyla vykreslena tak plasticky, jak díky právě tomuto prvku. Je nejzajímavější osobou příběhu. Negativní, kterou od začátku vlastně nesnášíte, než se dostanete trochu pod její slupku a zjistíte, že to, co dělá má nějaký účel a nemá to holka moc lehké. Je skvěle vymyšlená a popsaná, fakt mě bavila. Jirka byl částečně negativní a částečně pozitivní. Nějak jsem pořád nevěděla, jestli mu držet palce, nebo na něj nadávat pro jeho postoje a činy. Nějak mi k srdci za celou knihu nepřirostl, ale popsán nebyl špatně. Měl nějakou strukturu. Kamila byla převážně pozitivní, i když nějaké její postupy nebo myšlenky mi nepřišly úplně adekvátní dospělé ženské. Ta mi přišla nejméně autentická. Skvělé byly vedlejší postavy - roztomilá babička, živel Bára i hodný kamarád Vašek. Ještě bych ráda zmínila spicy scény, kterých tam pár bylo, ale dle mě jich bylo tak akorát. Styl Marušky Hamákové mě mile překvapil a bavil. Kniha se četla opravdu dobře. Umí pracovat se slovy, rozhovory mě přijdou duchaplné. Líbilo se mi i přecházení z rozhovorů do myšlenek osob, nebo spíš do toho, co si osoby říkali pro sebe. Tyto věty byly zvýrazněné kurzivou. Rozhovor pak získává trochu jiný, hlubší význam, když můžeme srovnat to, co někdo říká s tím, co si reálně myslí sám pro sebe. Takový styl knih mě baví. Celkově můžu říct, že kniha byla moc fajn a jsem ráda, že jsem si od autorky měla konečně šanci něco přečíst. Knížku doporučuji jako oddechovku, určitě nebudete zklamaní.

    Přečíst více
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 299 Kč Nápověda