6 červencových novinek, které si přibalit na dovolenou
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
E-kniha
Kniha je ve formátech ePUB mobi PDF
382 Kč s DPH
Jsme transparentní
Anouk věřila na lásku, ale od té doby, co jí jeden muž zlomil srdce, o tom pravém radši jen sní. Celé dny tráví v aukčních síních nebo v šeru svého milovaného antiku a hledá ty pravé cennosti pro své zákazníky. Jednoho dne se při pátrání po novém zboží seznámí s tajemným Američanem Tristanem. Ten se až podezřele často objevuje v… Přejít na celý popis
Anouk věřila na lásku, ale od té doby, co jí jeden muž zlomil srdce, o tom pravém radši jen sní. Celé dny tráví v aukčních síních nebo v šeru svého milovaného antiku a hledá ty pravé cennosti pro své zákazníky.
Jednoho dne se při pátrání po novém zboží seznámí s tajemným Američanem Tristanem. Ten se až podezřele často objevuje v její blízkosti a jejich setkání bývají občas matoucí, ale vždy plná vzrušení.
Bude se Anouk dál schovávat před světem mezi starožitnostmi, nebo se odváží následovat své srdce?
4.4 z 5 12 hodnocení čtenářů
7× 5 hvězdiček 3× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Andrea Krocová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Oproti prvnímu dílu tohle byla jízda od začátku do konce. Celý děj i detektivní zápletka mě neskutečně bavily, byť uznávám, že ten konec opravdu byl trochu jak z amerického špionážního filmu. Anouk jsem si rychle oblíbila a jejímu strachu ze zamilování jsem plně rozuměla. Tristan se od počátku jevil jako prototyp dokonalého galantního muže a i jeho jsem měla ráda, i když se mi vůbec nelíbilo jak Anouk pořád sledoval a za to, jak to celé s Anouk vlastně bylo, bych mu na jejím místě v určité časti ke konci knihy jednu vrazila Jedná se o nenáročnou líbivou romantiku, která postrádá jakékoli spicy scény, což jí ale vůbec neubírá na čtivosti. Vřele doporučuji!
Evik Havlíků registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Moc se mi líbila, romantická zápletka okořeněná pátráním po lupiči starožitností. Rozuzlení jsem částečně předpokládala, ale na zážitku z knihy to nic neubralo. Moc jsem se u knihy bavila.
MichaelaKoc registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Rebecca Raisin se velmi rychle řadí mezi mé komfortní autorky. Miluji její cestovatelskou zálibu, kterou uplatňuje v každé jedné své knize. Tady jsem byla ve svém živlu - Paříž, Francie a obchůdek se starožitnostmi. Obchůdek se starožitnostmi vlastní a ústřední postavou je osmadvacetiletá Anouk, kterou mají všichni kolegové z oboru rádi a uznávají ji. Její zákazníci jsou velmi specifičtí, protože Anouk obchoduje s emocemi a minulostí, nejde jí pouze o výdělek. Je to typická Francouzka a mně její bohémská povaha moc seděla. V příběhu se také hojně vyskytuje její rodina - sestra Lilou a jejich rodiče. Anouk má slabost pro Američany - její ex Joshua jí velmi ublížil a další muž Tristan se možná chystá udělat to stejné. Oba jsou po celou dobu součástí příběhu. Na knize mě velmi překvapilo, že zde není pouze romantická linka, ale máme tu i velmi zajímavou detektivní zápletku. V galeriích dochází ke krádežím vzácných šperků a Anouk by ráda zjistila, kdo za tím vším stojí. Autorčiny knihy rozhodně doporučuji, jsou to takové ty knihy, co Vás pohladí po dušičce a zahřejí u srdíčka.
Adys registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Anouk je zklamaná láskou. Její starožitnictví utrpělo ztráty, jednou nepovedenou láskou. Lilou sestra Anouk je pravý opak, každou chvilku ji seznamuje s jiným mužem. Anouk se najednou v životě objeví záhadný Američan Tristan. Zrovna v době, kdy dochází ke krádežím v aukčních síních. Tristan si myslí, že je za tím Anouk a Anouk si myslí, že to dělá Tristan. Kdo vlastně za krádežemi stojí.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Pokud vám seriál Heated Rivalry (Spalující rivalita) nedal spát a zhlédli...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...