0.0 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- E-kniha je momentálně nedostupná
Napínavý thriller Hry špionů je pokračováním úspěšného románu Noční dravec. Opět se setkáváme s novinářem Philipem Manganem, pracovnicí britské tajné služby Trish Pattersonovou i starým známým Burákem. Britský novinář Philip Mangan se stáhl do ústraní ve východní Africe. Číňané však odhalili jeho identitu – kariéru agenta britské tajné služby… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Ruské kolo
-
Anglický špion
-
Pobřeží špionů
-
Maminčin mazánek
-
Volání Kukačky
-
Vražda ve Večernici
-
Záhada tří čtvrtin
-
Dům špionů
-
Smrt jako umění
-
Chladnokrevně
-
Všechno je jinak
-
Prvotřídní vražda
-
Hadrový panák
-
Není úniku
-
Brána zrádců
-
Vždyť je to hračka
-
Spřízněni krví
-
Dům na Baker Street
-
Ukradený Caravaggio
-
Připoutaná
-
Vaše Hospodyně
-
Vrahův učeň
-
Ztracený slib
-
Němý
Napínavý thriller Hry špionů je pokračováním úspěšného románu Noční dravec.
Opět se setkáváme s novinářem Philipem Manganem, pracovnicí britské tajné služby Trish Pattersonovou i starým známým Burákem. Britský novinář Philip Mangan se stáhl do ústraní ve východní Africe. Číňané však odhalili jeho identitu – kariéru agenta britské tajné služby – což dává jeho životu opět nový rozměr. Když se připlete k děsivému teroristickému útoku v Etiopii a poté ho vyhledá tajemný Číňan s informacemi o pachateli krveprolití, Mangan se znovu ocitá v centru dění. Mezitím několik tisíc mil odtud uprostřed vlhké hongkongské noci dochází k vraždě klíčového agenta britské tajné služby, a to pouhých pár minut poté, co se setká s Trish Pattersonovou.
Od Washingtonu přes Londýn až po prašné africké ulice se probouzejí temné síly, které chtějí využít Mangana a Pattersonovou jako figurky ve své hře.
Adam Brookes, jehož vzorem je slavný spisovatel špionážních románů John Le Carré, mistrně buduje tísnivou atmosféru a předkládá čtenářům pozoruhodný román plný napětí.
- série
- Philip Mangan 2. díl z 3
- Další ze série
-
1.
Noční dravec
2. Hry špionů
3. Špionova dcera
- kategorie
-
E-knihy »
Beletrie »
Detektivky, Thrillery a Horory »
Světové detektivky
- Témata
- Londýn
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.8 z 5 4 hodnocení čtenářů
3× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
J@ registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Bomba. Cetl jsem uz Nocniho dravce. Tohle bylo pro me jeste zajimavejsi. Je to fikce, ale neni to blabol. Je to vystaveno na realnych souvislostech. Velmi zajimave vyliceny vliv ciny na Africky kontinent. Velmi realisticky vyleceny fakt jak technologicke korporace ziskavaji vliv tam kde to bylo domenou statu. Je to moc dobra knihy, moc ctvie napsana, cte se jednim dechem. Pro me hlavne zajimave tim vylicenim reality cinskych investic v Africe, je to neco co se realne deje, neco co my nevidime a neresime, ale co bychom meli videt a resit.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Klára Vajnerová: „Ráda si představuji, že jsem kmotrou knih“ | DOBRÝ ROZHOVOR
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR
-
I tentokrát jsme Obchodníkem roku s knihami. Děkujeme, že jste u toho s námi!
-
Knižní veletrh v Londýně – den třetí: Poklady místních knihkupectví
-
Knižní veletrh v Londýně – den druhý: Vesmírníček v arabštině a maraton schůzek
-
Cizota: Když se western, sci-fi a horor potkají na Marsu | RECENZE