Popis

Jediná moje chyba připravila můj hokejový tým o vítězství. Takže jsem se poučil. Už žádný blbosti. A žádnej sex. Jako nový kapitán týmu vyznávám novou filozofii: existuje jenom hokej a škola, na holky bude čas později. Což znamená, že já, Hunter Davenport, žiju oficiálně v celibátu… bez ohledu na to, jak to může být někdy těžký.

Žádný pravidlo ovšem neříká, že se nesmím s holkama přátelit. A nebudu vám lhát – moje nová spolužačka Demi Davisová je fakt dost dobrá. Rajcuje mě, jak je chytrá. Vlastně mě rajcuje celá. Má však přítele, takže aspoň nejsem v pokušení se jí v jednom kuse dotýkat. 

Po třech měsících, co se známe, je však Demi volná.

A chce mě sbalit.

Vyhýbat se jí je nemožný. Pracujeme spolu na celoročním projektu do školy, věřím ovšem, že jí dokážu odolat. Stejně by nám to nikdy nevyšlo. Pocházíme z různých poměrů, máme odlišné cíle a její rodiče mě nenávidí.

Začít si s ní by byl pitomej nápad, jenom hloupá hra. Teď ještě musím přesvědčit svoje tělo – a svoje srdce.

Sdílet 0

Další ze série
Lov
Risk
Hra
série
Briar U | 3.
kategorie
E-knihy » Romány pro ženy
Nakladatel
Baronet
datum vydání
1.01.2020
Jazyk
čeština
Počet stran
432

Jak si vede v knihy Dobrovský?

17258. v e-shopu | 25091. minulý týden | 397. nejlepší dosažené 08.05.2020

164. v E-knihy - Romány a erotické knihy | 234. minulý týden | 47. nejlepší dosažené 22.03.2021

Hodnocení a recenze čtenářů

4.6 z 5 9 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 5 z 5 hvězdiček Martina

    Vzhledem k tomu, že jsem si nějak postavu Huntera neoblíbila, jsem se ani do tohohle dílu nějak extra nehrnula. Každopádně teď mám úplně jiný názor. Hunter je zlatíčko a jsem ráda, že jsem si tenhle díl přečetla. Jakože, oni jsou všichni zlatíčka z téhle a Off-Campus série, ale chápeme se :D.. Líbil se mi vztah, který mezi sebou on a Demi měli. Jsou spolu prostě strašně cute :).. Demi byla v pohodě a od začátku mi sedla. Jen mě teda občas něčím naštvala, ale jinak jsem proti ní nic neměla. Ostatní postavy celkem ušly. Kdo mi teda vadil byl Nico. Kdo četl, tak ví odkud ta nenávist pramení. Jednu chvíli mi vadil i TJ, ale ke konci mě to pak přešlo, jen mě prostě štvalo jeho chování, i přes ten důvod jaký měl. Elle umí skvěle psát, takže Vás to hned do toho děje vtáhne. Zmínka minulých postav mi vždy vyloudí úsměv na tváři, takže to opravdu oceňuji a taky se mi líbila Hollisova kapitola na konci. Už se těším až vyjde i poslední díl této série (Výzva - na Conora jsem velice zvědavá) a hlavně na další díl Off-Campus série (The Legacy), který bude tedy vycházet zatím v zahraničí. Opět krásně oddechové čtení a já jedině doporučuju :) ...

    E-kniha, Baronet, 2020,

  • 3 z 5 hvězdiček Vendula Vlčková

    Kdybych nečetla předchozí díly, tak budu nadšená. Ovšem s prvním a druhém dílem nesrovnatelné. :-)

    Kniha, Baronet, 2020, 9788026913061

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora