4.4 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi ePUB
98 Kč s DPH
Jsme transparentní
Sam Brandis byl Tateina první láska, první všechno, včetně prvního milostného zklamání. Novinka od oblíbených autorek bestsellerových sérií Božský a Vášnivý. Seznámili se během jejího čtrnáctidenního pobytu v Londýně, kam vyrazila s babičkou na oslavu ukončení střední školy, a takřka okamžitě se do sebe zamilovali. Společně se dělí… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Už žádné předstírání
-
Londýnské celebrity: Prostě to zahrej
-
Tajemství v nás
-
Láska naslepo
-
Oheň mezi námi
-
Syndrom hodné holky
-
Francouzská lekce
-
Jenom kamarádi
-
Tiché vody
-
Láska z Manhattanu
-
Alex, léto a já
-
Doktor Láska
-
Přitažlivost mezi námi
-
Kancl po italsku
-
Aristokrat
-
Kde se les dotýká hvězd
-
Pomerančový háj
-
Poslední let
-
S hlavou v oblacích
-
Dokonalá hra
-
Kráska a hráč
-
Nevděčný
-
Útěk do Říma
-
Adresa Naděje
Sam Brandis byl Tateina první láska, první všechno, včetně prvního milostného zklamání.
Novinka od oblíbených autorek bestsellerových sérií Božský a Vášnivý.
Seznámili se během jejího čtrnáctidenního pobytu v Londýně, kam vyrazila s babičkou na oslavu ukončení střední školy, a takřka okamžitě se do sebe zamilovali. Společně se dělí o své naděje a sny a také nejintimnější tajemství. Tate se Samovi – jako vůbec prvnímu a jedinému člověku na světě – svěří, že je pečlivě utajovanou dcerou jednoho z neslavnějších herců, a když ji její láska zradí, má pocit jako by se jí jednou provždy zhroutil svět.
O čtrnáct let později je z ní ale úspěšná herečka, filmová hvězda stopovaná bulvárem, pro kterou je zklamání z prvního vztahu jen vzdálenou, byť stále bolestnou vzpomínkou. Připravuje se na hlavní roli ve filmu, kde se má poprvé setkat při práci se svým otcem, a ani ve snu netuší, koho při natáčení potká. Samozřejmě Sama, z kterého je scenárista připravovaného filmu a především nesmírně atraktivní sebevědomý muž, ještě přitažlivější, než jak si ho pamatuje z mládí. Setkání s člověkem, který ji zradil, ji staví před těžká rozhodnutí: Je špatnost a zrada ospravedlnitelná dobrými úmysly? Může se to, co člověk většinou zažije jen jednou za život, stát dvakrát?
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.1 z 5 22 hodnocení čtenářů
8× 5 hvězdiček 8× 4 hvězdičky 6× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Nicol Černá registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Počátky byly dost dlouhé na to, že hlavním postavám to jiskřilo už od první "noci". V překladu někdy chybělo nějaké to písmenko, což někdy i mátlo. Všechny postavy byly až moc perfektní, hlavně vzhledem. Hlavní hrdinka byla naprostá nesympatická blbka, která by hned na první schůzce byla schopná říct i nejtajnější tajemství. Což vlastně udělala v příběhu minimálně dvakrát! Kniha mě zaujala strašně hezkou obálkou. Uvnitř byla však jen obyčejná tuctová romarťárna.
Přečíst více -
Viky38 registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Nápad dobrý, provedení dost pokulhává. Od autorky jsem zvyklá na trošku jiný styl psaní a tohle mě moc nebavilo. Byly místa, kdy jsem se vyloženě nudila. Ale jako celek to bylo fajn. Ale už se k ní nevrátím.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR