Yankee Candle v Knihy Dobrovský? Přivoňte k naší nové nabídce

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Yankee Candle v Knihy Dobrovský? Přivoňte k naší nové nabídce - titulní obrázek

Jsou voňavé, hoří desítky hodin a staly se trendem posledních let! Jejich koupě nebudete nikdy litovat, protože atmosféru, kterou dokáží Yankee Candle vytvořit, si můžete vychutnávat mimořádně dlouho! Doba jejich hoření je totiž až 150 hodin!

Yankee Candle jsou svíčky s dlouholetou tradicí. Počátek jejich výroby sahá do třicátých let minulého století a po celou dobu jejich produkce jsou jejich vůně i design neustále vylepšovány. Co se však nezměnilo, je pečlivost ve vybírání kvalitních surovin. 

Vypadají skvěle a voní ještě lépe - a právě proto jsou ideálním vánočním dárkem. Na našem e-shopu si můžete vybrat ze stovek vůní a designů, nyní i ve vánočním dárkovém balení.

 

 

 

Na našem e-shopu však najdete mnohem více. Od vonných vosků, přes čajové svíčky až po klasické balení se skleněným víčkem. Máte rádi květinovou vůni nebo preferujete ostřejší kořeněné? Potřebujete se o Vánocích naladit na tu správnou sváteční vlnu? I pro vás máme úžasné sezónní vůně, které doladí to správné kouzlo domova. Není nic lepšího, než si užívat čtení skvělé knihy, pít horký nápoj a vychutnávat pohodovou atmosféru, kterou dokresluje voňavá Yankee Candle na vašem stole.

 

 
 
A pokud si chcete vybrat svíčky Yankee Candle osobně, stavte se v našich knihkupectvích na Václavském náměstí nebo v OC Arkády Pankrác v Praze. 
Budeme se na vás těšit. 
 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet