Užijte si voňavý podzim s vosky Yankee Candle jen za 49 Kč

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Užijte si voňavý podzim s vosky Yankee Candle jen za 49 Kč - titulní obrázek

Chcete si doma navodit příjemnou atmosféru a užít si vůni luxusních svíček? Pak neodolejte naší akci na vosky Yankee Candle!

 Kdo by neznal Yankee Candle – jedny z nejluxusnějších svíček, které můžete u nás na trhu najít! Jde o příjemné společníky, kteří nás mohou těšit až stovky hodin! Škála jejich vůně je široká a stále se rozrůstá, přizpůsobuje ročním obdobím a aktuálním trendům. Pokud však nechcete kupovat největší balení svíček, jejichž doba hoření je až 150 hodin, můžete vyzkoušet některé z menších provedení či stále oblíbenější vosky do aromalamp.

 Vosky Yankee Candle vydrží hořet cca 8 hodin, ale zaručujeme vám, že jakmile se vosk začne rozpouštět, okamžitě provoní celý váš domov a toto aroma ucítíte téměř celý den! Vosky jsou ideální pro ty z vás, kdo rádi vůně střídají podle nálady. Navíc mají jednu nespornou výhodu – pokud po zapálení zjistíte, že vybraný vosk není zrovna váš šálek kávy, nebude vás to díky jejich ceně nízké téměř vůbec trápit :-)

A které vosky Yankee Candle jsou našimi favority?

 

 Jak už název napovídá, tato vůně vše rozjasní! Lehká citrusová vůně vnese spolu se sladkým základem do vašeho domova dobrou náladu a naladí vás na pozitivní vlnu. Co vís si s přicházejícím sychravým podzimem přát!
 

 

  • Vonný vosk do aromalampy - Black Cherry

    Doba hoření:přibližně 8 hodin Popis vůně: (Zralé třešně) Vůně sladkých zralých třešní vám připomene prázdninové výlety, kdy jste se cítili šťastní, volní a bezstarostní jako děti. Platinová…

    79 Kč

    Nedostupné

    Mám

Potrpíte si na těžší vůně? Pak je třešeň jasnou volbou! Letní sladká vůně zrajícího ovoce je vhodná pro večery, kdy si stýskáme po slunečných prázdninách...
 

 

Vůni vanilky buď milujete, nebo nesnášíte – neexistuje nic mezi tím. Nasládlá plná vůně vanilky je v tomto případě snoubená s citronovým a máslovým aromatem – mňam!
 
Anýz a pomeranč tvoří šťavnatou, ale také pořádně kořeněnou dvojku, která lehce svádí k myšlenkám na Vánoce. Pokud patříte k příznivcům tohoto svátečního období, určitě byste tuto vůni měli vyzkoušet!

 

To byl pouze krátký výčet vůní, které Yankee Candle nabízí. Veškeré vosky, svíčky i vůně do auta naleznete u nás na webu →
A nezapomeňte – akce na vosky Yankee Candle za 49 Kč platí do čtvrtka 27. září!

 

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet