4.7 z 5 hvězdiček
Audiokniha (CD)Audiokniha
- Skladem 5+ ks
- Doručení Ve středu 31. 12. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
178 Kč s DPH
Běžně 199 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Fejetony ze šuplíku prezentují nový zvuk humoru jako připomínku české novinářské disciplíny, totiž mírně sarkastického humoru s přídavkem nadhledu a smíření. Humor, zábava a nevšední cestovatelské příběhy – to jsou hlavní ingredience nového audio CD, které vydává známý novinář, spisovatel a fotograf Václav Nekvapil, jehož neodmyslitelnou… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Italské dvojhubky
-
DOBRÁ CENA Dej mi ty prachy
Zbývá 71 ksKončí za 64 d -
Smutný muž
-
Fejetony
-
Saturnin při chuti
-
Z deníku ajťáka
-
Jednorožec
-
Fejetony Rudolfa Křesťana
-
Dobré a ještě lepší pondělí
-
Franta Habán ze Žižkova
-
O čem si vyprávjajú Karlovjané - Pověsti, legendy a vyprávění z Velkých Karlovic a okolí
-
Žít jako single
-
Nultá hodina
-
Cikáni a jiná próza
-
Severka
-
Buď v pogodě
-
K tabuli půjde..
-
Losos v kaluži
-
Lvářka
-
DOBRÁ CENA Chirurg
-
Akord a jiskry
-
Osm
-
Babička
-
Saturnin se představuje
Fejetony ze šuplíku prezentují nový zvuk humoru jako připomínku české novinářské disciplíny, totiž mírně sarkastického humoru s přídavkem nadhledu a smíření.
Humor, zábava a nevšední cestovatelské příběhy – to jsou hlavní ingredience nového audio CD, které vydává známý novinář, spisovatel a fotograf Václav Nekvapil, jehož neodmyslitelnou součástí života je objevování nových míst a setkávání se zajímavými a inspirativními lidmi.
„Život bychom neměli brát příliš vážně. Jsme tu jen na chvilku,“ to je motto, které provází tuto novou audioknihu od začátku do konce. Autor si zakládá na tom, že smích a nadsázka jsou léky na všechny životní peripetie, a to se v jeho povídkách a fejetonech odráží naplno. „Přestože dobrodružné zážitky si lze přivézt z prázdnin v Itálii, Srbsku, nebo třeba Polsku, tak při správném nastavení mysli najdete humorné historky i ve vaší večerce,“ říká Václav Nekvapil. Každá povídka a fejeton přináší své unikátní dobrodružství, přičemž autor si nebere servítky a snaží se ostře nabroušeným perem, podmanivým hlasem a úsměvem na rtech posluchače přesvědčit, že život je víc než jen vážné starosti.
„Atmosféru dělají lidé a pokaždé, když člověk cestuje, uvědomí si, že jako druh představujeme něco úžasného. Nejen setkání, ale i památky, které nám zanechali předkové, to vše mě uvádí v úžas, a právě proto tak rád cestuji. Rád žasnu, rád se nechávám ohromit. Je v tom kus dětství, kdy byl pro člověka každý den plný nového dobrodružství. To vše jsem vtisknul do svých povídek a jsem moc rád, že jsem je mohl i namluvit. Psané slovo je přeci jen trochu jiné, než jeho mluvená forma, a intonace je důležitá,“ vysvětluje Václav Nekvapil.
Audiokniha obsahuje osm povídek a fejetonů, které si zamilujete. Můžete se těšit na historky z jeho cest po Evropě i z paneláku. „Chtěl jsem vytvořit něco, co bude přístupné a zábavné pro všechny – od těch, kdo mají rádi cestování, po ty, kdo se prostě jen chtějí dobře pobavit. A doufám, že moje audiokniha jim přinese radost a odpočinek od všedního dne,“ dodává autor.
Audio CD s humornými povídkami a fejetony je k dispozici všude tam, kde se prodávají knihy a audioknihy. Takže ať už jste na cestách nebo doma, připravte se na smích a zábavu, která vás dostane do úsměvu. Nezapomeňte, že život se nemá brát vážně, a tato audiokniha vám to připomene každým tónem.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Stále nemáte dárky? Nebojte, tyhle stihnete nakoupit i zítra!
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Darujte pod stromeček deskovou hru! | Vánoce voní knihou
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Těchto 5 knih potěší každého fanouška napínavých příběhů | Vánoce voní knihou
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
Pirueta - když se hokej potká s baletem: Pohádka, které nejde odolat | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
Láska na spadnutí: Román plný pořádného jiskření a lehkého humoru | RECENZE