Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Audiokniha (mp3)
Kniha je ve formátu mp3
328 Kč s DPH
Jsme transparentní
Boj o přežití v době ledové. Dobrodružný příběh pro mládež. Čtivé dramatické vyprávění podložené současnými antropologickými poznatky přibližuje období, které zpracoval klasik tohoto žánru Eduard Štorch. Dospívající chlapec Niam žije v jednom z největších sídlišť lovců mamutů v období doby ledové. Učí se, jak ulovit zvěř, je svědkem velké… Přejít na celý popis
Boj o přežití v době ledové. Dobrodružný příběh pro mládež. Čtivé dramatické vyprávění podložené současnými antropologickými poznatky přibližuje období, které zpracoval klasik tohoto žánru Eduard Štorch. Dospívající chlapec Niam žije v jednom z největších sídlišť lovců mamutů v období doby ledové. Učí se, jak ulovit zvěř, je svědkem velké výpravy na soby i strachu dospělých mužů z medvěda nebo ze lva. Jednoho dne lidé zahlédnou poblíž svého ležení kouř a to může znamenat jediné – cizince mající zálusk na jejich zásoby.
Je třeba vyhledat bezpečnější místo, avšak Niam se ztratí a sám bloudí krajem. S příchodem zimy jej najde sestra Žíně a oba sourozenci vyváznou z nebezpečných situací díky tomu, co se dříve naučili. Čtivé vyprávění plné dramatických situací podložené současnými antropologickými poznatky přibližuje období, které zpracoval klasik tohoto žánru Eduard Štorch.
Vydalo Tympanum, s. r. o. ve spolupráci s Nakladatelstvím Slovart, s. r. o.
3.0 z 5 1 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....