Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Audiokniha (mp3)
Kniha je ve formátu mp3
299 Kč s DPH
Jsme transparentní
„Nechte je být.“ – H. Lawrence Pryč s organizovanou zábavou i se dny, které jsou přecpané aktivitami. Neveďme děti k soutěživosti ani ke stresující nutnosti dosahovat vytyčených cílů. A zkroťme i vlastní horlivé snahy být dokonalým rodičem. Dejme v nejkrásnějším období života opět prostor volnosti, hře, poznávání a tvořivosti, a to bez drahých… Přejít na celý popis
„Nechte je být.“ – H. Lawrence Pryč s organizovanou zábavou i se dny, které jsou přecpané aktivitami. Neveďme děti k soutěživosti ani ke stresující nutnosti dosahovat vytyčených cílů. A zkroťme i vlastní horlivé snahy být dokonalým rodičem. Dejme v nejkrásnějším období života opět prostor volnosti, hře, poznávání a tvořivosti, a to bez drahých hraček, bez civění na televizi nebo paření počítačových her. Namísto toho nechme naše potomky na pokoji, ať mají prostor pro realizaci vlastních nápadů. Vypusťme je do přírody – a zároveň využijme toho, že rádi něco podnikají. Zapojme je do běžných domácích činností a sami si dopřejme zasloužený odpočinek. Naše děti tak budou soběstačnější, tím pádem i šťastnější a my s nimi… zní to slibně, že? Poslechněte si, jak se stát líným rodičem! Humorná a láskyplná kniha Toma Hodgkinsona, líného rodiče tří dětí, se stane nepostradatelnou součástí každé moderní domácnosti.
4.0 z 5 2 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Lucie Knoppová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Zatím jsem velmi spokojená. Dobře se čte a jsou v ní zajímavé myšlenky. Překvapilo mě, že autor čerpá z Locka a Rousseaua. Využívá citace a zatím teda super. Uvidím, jak to bude pokračovat.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....