Výchova

Seřadit:

Seřadit:

Dostupnost

Stav

Hodnocení

Vazba

Výchova

Byť je současnost dobou možností a technologií, výchova se v tomto směru stále hledá. Jak správně přistupovat k dětem v době mobilů, tabletů, počítačů a internetu? Lze je zabavit i jiným způsobem než těmito moderními vynálezy? Bestseller Jsi tam, brácho? napsal Marek Herman, autor knihy Najděte si svého marťana, společně s Jiřím Haldou, se kterým cestují po republice a přednáší o správné výchově dětí do šesti let. V knize vás seznámí s řadou reálných příběhů, které poznali v praxi a ukážou vám, na čem opravdu záleží a co je v životě důležité.

Díky známému kouči Janu Mühlfeitovi a dětské lektorky Kateřiny Novotné můžete Odemknout dětský potenciál. Přehledná publikace se dočkala velkého úspěchu i díky praktickým cvičením a hrám, které můžete s dětmi vyzkoušet. Zajímavá je myšlenka o talentu. Každé dítě talent má, nepřemýšlíme-li jen o těch notoricky známých dovednostech, jako je malování, zpívání či pohyb. Vaše dítě může vládnout organizaci či řečnění. Stačí ho jen odemknout.

Pokud se vám nedaří dosáhnout základních výchovných pravidel předškolních dětí, kterým se třeba nechce včas do hajan, neváží si věcí a radši než do školky chtějí zůstat doma, předčítejte jim z edice Malé velké výzvy. Beletristicky zpracované pohádky pomohou překonat vzdorné dětské a vám dosáhnout vytoužených cílů.

Seřadit:

Dostupnost

Stav

Hodnocení

Vazba