Krásná paní

Nakladatelství Krásná paní, s.r.o. existuje pod křídly Žofie Kanyzové již od roku 1995. O rok později se podařilo vydat první Lunární kalendář na rok 1997, což se stalo každoroční tradicí na dalších neuvěřitelných dvacet čtyři let. Stále pokračuje, a to i přesto, či možná právě proto, že se v roce 2006 stala jeho spolumajitelkou dcera Žofie Kanyzové - Barbora. Doplnila přílohu Krásná slečna, která oslovila i mladší čtenáře a časopis se tak stal dvougeneračním. Krásná paní dlouhodobě spolupracuje s organizací UNICEF, jejíž programy trvale podporuje.

Více informací

Snažím se pokaždé o nějakou změnu, překvapení, aby čtenáře stále bavil a neklesala úroveň. Takže v něm nechybí ani humor.

V každém lunárním kalendáři najdete praktické rady pro vás a vaše zdraví samotné, ale i pro domácnost a zahradu. Všechny souvisí s fázemi Měsíce, jeho postavením ve zvěrokruhu a s horoskopy vůbec. Dozvíte se více o magických účincích minerálních kamenů i bylinek, překvapí vás tajnosti z kapsářů naši babiček. Nahlédnete do alternativní medicíny, kineziologie, reiki a možná proniknete i do různých forem věštění, přičemž pravidelně předkládaný přehled o dění na obloze je samozřejmostí.

Já ráda jím, vidíte, že jsem jako měsíček v úplňku. Takže si místo náplasti dopřeju něco dobrého, mlsám, což je nejhorší varianta. Bojuji tak celý život s nadváhou a chutí k jídlu, právě proto vlastně vznikl můj kalendář.

Sdílet 0

Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery

Řazení
Filtrovat

Typ knihy

Stav

Hodnocení